Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37hetes kismama. Rózsaszínes,...

37hetes kismama. Rózsaszínes, darabos, nyákos távozott belőlem? Lehet a nyákdugó?

Figyelt kérdés
Jelenleg az orvost nem tudtam elérni..
2012. szept. 19. 05:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha szerinted nem okes valami akkor ügyeletest vagy valakit fel kéne hívni. Kórházat próbáltad már?
2012. szept. 19. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Este voltam az ügyeleten mert fájásaim voltak,és akor egy ujnyíra voltam kitágulva! Nem hiném hogy baj van me jelenleg fájásaim nincsenej. Nem értek hozá! Első baba.:-D
2012. szept. 19. 05:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez a nyákdugó lesz,tuti. Nem kell megijedni. Darabos,nyúlós,takony szerű valami?(már bocsánat,de nem lehet máshoz hasonlítani)
2012. szept. 19. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A nyálkás az tuti,hogy rózsaszín az is és hogy darabosa takonxba nem vok bizti! De nem jöt sok. A tisztasági nem letolyan hanew pipiltem és a wc papír és hiába töröltem le kelet tusolni,dd nem jöt olyan sok! Jelenleg fájásaim nincsenek csak a derekam! Nem tudom.
2012. szept. 19. 05:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, a nyákdugó volt az, mert elkezdtél tágulni..Nekem is távozott, mert beindultak anno a fájások, de leállították a szülést, mert nem voltam rá "érett".Rákövetkező 2,5 hétre született a lányom 4,35 kg-al..:)Még nincsenek rendszeres fájásaid, amiket mérni tudsz, ne pánikolj, de nem árt, ha felkeresed a kórházat, csak megnyugtatásképp..:):)(4. gyermekét váró anyuka)
2012. szept. 19. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az a nyákdugó lehetett.Én most töltöttem a 38. hetet,már bő 1 hetet távozgat a nyákdugóm,keményedek,és 2 hete C1111 a méhszájértékem.Ma megyek CTG-re,kíváncsi vagyok mikor akar kibújni a kis csaj(3. baba).Ha úgy érzed menj be a kórházba,hogy megnézzenek.Biztos,ami biztos.
2012. szept. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Voltam ben a kórházba és egy ujnyi,de a nyákdugó óta nem észlelek fájásokat. Ez normális? De nekem nem jött ebböl sok! Nem értek hozá! Ma megyek ctg re kiváncsi vagyok kimutat e vmht.
2012. szept. 19. 09:16
 8/9 anonim ***** válasza:
A 6. vagyok.Teljesen normális,ne aggódj.Én most jövök a CTG-ről,nem mutatott fájásokat(jóslóm sincs egyáltalán),ennek ellenére amikor megvizsgált(semmi fájdalmat nem éreztem) a szülésznőm mondta,hogy már majd 2 ujja befér,ergo tágulok.A baba feje is már a "helyén".
2012. szept. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Fájásaim,jóslók intenzíven vanak! Csak az aggaszt hogy alulról nem néz senki pég szeretném tudni menyire tágulok. Ideges vagyok!
2012. szept. 19. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!