Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudhatom, hogy mekkora...

Honnan tudhatom, hogy mekkora haskötőt érdemes vennem?

Figyelt kérdés
Haskötőt (vacanza) vagy hasszorítós bugyit vegyek inkább? 32 hetes vagyok, mikor kellene megvennem?
2012. szept. 19. 13:54
 1/4 A kérdező kommentje:
98 cm most a hasam a legszélesebb részen.
2012. szept. 19. 13:57
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem van bugyim is és haskötőm is.

Előző két terhességnél a bugyit használtam, most a haskötőt tervezem. A bugyi nekem sokszor kényelmetlen volt. Az nem volt baj, hogy szoros és szűk, csak amikor még nagyon véreztem az elején, zavart, hogy nyomja a betétet is.

Emiatt vettem most egy haskötőt, nem tudom, milyen lesz, remélem jó méretet vettem.

Kb 105-110 centis hassal megyek majd szülni, szülés után közvetlenül kb 85 centi lesz, egy hét múlva kb 75 centi lesz (eddigi tapasztalataim alapján), így én 75-ös méretűt vettem. (Mire 2 hónaposak lettek a gyerekeim, újra visszaállt a derékbőségem eredetire, 60-65 centire.)

De ha első terhességem lenne, fogalmam sincs, mekkorát vennék. Azt olvastam itt, hogy célszerű megvárni a szülést, és csak utána megvenni, amikor már látod, hogy mekkora a pocakod szülés után. Nem mindenkinek megy olyan gyorsan vissza a hasa, mint az enyém.

Vagy esetleg a terhesség előtti derékbőségedhez adj hozzá 15 centit és akkora méretet vegyél, az biztosan jó lesz.

2012. szept. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A boltban ahol én vettem, azt mondták, hogy a terhesség előtti derékbőséghez hozzá kell adni 10cm-t és az lesz jó.
2012. szept. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor mindenképp haskötőt veszek. Hát nem nagyon mértem terhesség előtt a derékbőségem. Szerintem talán a 75-ös vagy a 80-as lesz jó. Köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 19. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!