Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen mellszívót érdemes...

Milyen mellszívót érdemes venni? Meg kell venni szülés előtt? Honnan tudhatom, hogy melyik volna nekem jó?

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 00:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én próbáltam többet is, volt egy kis chicco, olyan mint egy régi fajta kürt, csak kevés tej fér bele, volt egy meleda, ahhoz 2 kéz kellet, azért nem szerettem, aztán vettem egy avent isis-t, az jött be a legjobban. a bolti ára elég sok, én használtan vettem 3 ezerért. érdemes tejgyűjtő kagylót is venni, mert szopi vagy fejés közben a másikból csöpög a tej, azt fel lehet vele fogni.
2010. márc. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ja, és igen, érdemes beszerezni szülés előtt, ne utána kelljen szaladgálni érte. csak nagyon kevesen vannak azok, akik nem használják, mert minden elsőre ok a szopival, jobb, ha ott van kéznél. nekem egyébként a kórházi központi volt a legjobb, legszívesebben azt vittem volna haza. az szívott mint a gép! :)
2010. márc. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes szülés előtt megvenni. Nekem is nagyon bejött az avent isis, de ha újrakezdeném és sok pénzem volna, vennék egy elektromos szimultán medelát.
2010. márc. 6. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után a Medelával próbálkoztam (a kézi változatával). 2 kéz kell hozzá, kényelmetlen. Aztán áttértem az Avent Isis-re és csak jót tudok mondani róla. És sztem is szülés előtt szerezd be. Utána lesz elég bajod, nem kell, hogy még ezzel is tetőzd. Mindent, amit meg tudsz tenni, intézd el még a baba előtt, annyival kevesebb gondod lesz utána.
2010. márc. 6. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
elektromos a legjobb csak drága...
2010. márc. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

avent isis!!!!

nekem rengeteget kellett fejnem, nagyon szeretem, mar a korhazban is hasznaltam volna, de sajnos csak hazaerkezesunkkor sikerult beszerezni. Addig remalom volt, de utana imadtam szoptatni is es fejni is.

2010. márc. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ha újra szülnék nem vennék csak a szülés után mikor már tudom hogy van tejem....Avent kézit vettem kb.14000.-ért és nem volt tejem végül 7000.-ért tudtam eladni:(

Persze mindenkinél más és más,van akinek nincs, van akinek van és van akinek rengeteg teje van....

2010. márc. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
én nem veszem meg szülés előtt,mivel nem tudni előre h lesz e rá szükség vagy nem.fölöslegesen meg nem költök rá.ha meg mégis kelleni fog,akkor semmibe nem fog tartani szülés után elmenni megvenni.akár a párom is meg tudja venni.és ha szükség lesz rá én a kézit fogom venni.
2010. márc. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
avent isis a legjobb, vehetsz kézit és gépit is, annyi csak a különbség, hogy talán picit kényelmesebb a gépi, de a kézivel is nagyon egyszerű a fejés. Hozzáértők szerint nem éri meg a gépit venni, de ez mindenkinek a saját döntése! a kórház előtt nem érdemes megvenni, hacsak nem kapsz valakitől vagy nincs akcióban (egyébként a minimanóban most akciós), ha kiderül a kórházban, hogy van tejed és szükséges, akkor a férjed még mindig gyorsan el tud szaladni megvenni és ott a kórházban kifertőtlenítik neked! Legalábbis a szülésznő nekem ezt mondta, én a SOTE Ien fogok szűlni.
2010. márc. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

az első vagyok, nálunk nekem kellett a kórházban gondoskodnom fertőtlenítésről a saját mellszívómhoz, úgyhogy erről érdeklődj a kórházban, úgy tűnik, mindenhol máshogy csinálják. bár én a kórházban a kp-i kórházit használtam, ezt is jó megkérdezni, hogy van-e.

én 3000-ért vettem a teszveszen használtan az isis-emet, és nem volt bajom vele. Most az hogy nem olyan csilli-villi, mint az új, na bumm. ezt is, azt is kifőzöd, steril.

2010. márc. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!