Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Gravidától székrekedésem...

A Gravidától székrekedésem volt, gondoltam a vas miatt. Most a vérszegénységem miatt külön még kaptam vasat, lehet, hogy attól megy a hasam?

Figyelt kérdés
És ha igen, megszokja a szervezetem vagy abba kell hagyjam?
2009. aug. 1. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Több féle vaskészítmény van. Érdemes jelezni az orvosat, és másikat kérni a mostani helyett.
2009. aug. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is miota felírt a doki kulon vasat jobban tudok WC-ni,igaz nincs hasmenésem,de jobb miota szedem.
2009. aug. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a Maltofer vas rágótablettát szedem most reggeli után, hozzá 2 dl narancslevet, hogy jobban felszívódjon na azóta brutálisan híg székletem van napi 1-2 szer. Vagy a Hohes-C nem jó, nem tudom, de egy másik vaskészítménytől meg kiütéses lettem. Sajnos a vasnak van ilyen mellékhatása is, hogy hasmenést okoz...
2009. aug. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én Elevitet szedek és iszonyú szorulásom volt mindig. na addig sem nagywc-ztem túl gyakran. a vastabl. után nekem is "könnyebb" lett, de nem megy a hasam. szerintem is szólj a doknak, hátha vmi másik gyogyó jobb lenne. én Aktiferrint kaptam.
2009. aug. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!