Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől szúrhat a hasam 19...

Mitől szúrhat a hasam 19 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
A köldököm felett kb 5 cm-el, bal oldalon szúr. Lehet hogy tegnap megemeltem magam? Ugye nincs baj a babámmal? Kedden megyek ultrahangra.
2009. aug. 1. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nehezet emeltél?
2009. aug. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
4.en lakunk, és felpiceltem néhány szatyrot. De akkor nem éreztem úgy hogy baromi nehéz lenne.
2009. aug. 1. 11:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg nincs semmi baj, mert ha a megemeléstől lenne, akkor más tünet is kísérné. Nekem is szokott időnként szúrkálni a hasam én is 19-20 hetes vagyok. Azt mondta a dokim, hogy nyúlnak a méhszalagok, az okoz ilyet. Vigyázz magadra és a nehezebb csomagokat bízd a férjedre. Vagy ha nincs otthon, inkább fordulj többször.
2009. aug. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Azóta ott elmúlt, most máshol éreztem reggel. Anyukám azt mondta hogy valószínűleg már erősebben nyomja ott valami szervemet a baba. De az biztos hogy ezentúl még jobban figyelek, hogy ne cipeljek nehezet.

Boldog babavárást nektek!!

2009. aug. 2. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!