Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki járt Dr. Surányi Andrea...

Ki járt Dr. Surányi Andrea szegedi nőgyógyásznál uh-n?

Figyelt kérdés

Kedves?Alapos?

Milyen uh-n voltál?Mi 4d-re készülünk hozzá.



2012. szept. 21. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt hozzá szerencsém.

Nem, nem kedves.

Nem tudom, hogy alapos-e, mert nem mondott semmit.

A klinikán csinált uh-ot, sima 2d-set.

Én nem ajánlom, finoman szólva érdekes stílusa van.

2012. szept. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem, ha jól emlékszem, ő csinálta a genetikai uh-t. Nem volt semmi probléma vele, elmondta, amit kellet (második baba) és a modorával sem volt semmi gond. Nekem egész kedvesnek tűnt. És persze, lehet, hogy magán rendelésen még kedvesebb lesz. :)

2012. szept. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A 4d-nek ugye fix ára van.Ezen kívül kell még adni pénzt a dokinak?Vagy az benne van az árban?
2012. szept. 21. 14:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez egy fix összeg, az egész vizsgálat benne van az árban, a képek és DVD is.
2012. szept. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én nem ajánlom senkinek!Egy szívtelen nő! Nálunk téves diagnózist állított fel! A szívbajt hozta rám... sokkot kaptam attól amit mondott, de szerencsére kiderült, hogy valamit nagyon benézett.
2012. okt. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Múlt héten voltunk nála 20 hetes genetikain. Fizetért barátnőm egy halom pénzt és alig nézett meg valamit. A stílusa meg...
2016. szept. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 devilfish2 válasza:
Egy megkeseredett bunkó nőszemèly, aki tèves diagnózist állított fel nekünk 12 hetes 2D genetikai UH-on. Kb 3 percig tartott maga a vizsgálat, ez TB alapon volt. Magzatvîz mintvètelt javasolt aminek jóval magasabb a rizikója mint annak hogy nem egèszsèges a kicsi. Rögtön elmentünk magánúton 4D-re ahol megcáfolták a diagnózisát ès mint kiderült, abszolút nem szakszerűen vègezte el a tarkóredő vastagság mèrèsèt az alapján amit ott láttunk ès mondtak hogy hogyan kell. Ott egyèbkènt 45 percig tartott a vizsgálat egy szünettel (fèl óra elteltèvel) ès profi gèppel vègeztèk, mèrèskor ránagyîtva, több szögből mèrve. Az összes vizsgálaton az jött ki hogy egèszsèges, azóta megszületett a babánk, ès egèszsèges. Ha rajtam múlna Magyarországon nem vègezhetne UH vizsgálatot mert fèlrediagnosztizál, nem kevès ijedelmet okozva a kismamáknak akiknek pont ilyenkor nem kellene idegeskednie!
2019. nov. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jesszus, ezt a nőt nem értem hogyan praktizálhat még mindig. Nagyon sok olyat hallottam róla amikor a kismamákat beparáztatja, téves down-t diagnosztizál, stb szóval abszolút nem megbízható a tudása...
2020. jún. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A párom volt nála a 20 hetes genetikai ultrahangon, ahol látott 4 hyperechogen csomót, egy szívbetegséget is ráírt (VSD) a leletre kérdőjellel és visszahívta kontrollra. Nagyon ránk ijesztett, nem mondott semmit a páromnak, hogy komoly dolog-e, lekezelő és érdektelen volt. Az orvosunk igyekezett minket megnyugtatni és az interneten is azt láttuk, hogy nagyon gyakran előfordulnak ezek a csomók és az esetek 90%-ában ártalmatlan, mégis okozott nekünk 3 nap aggódást. A kontrollt más orvos végezte, ahol kiderült, hogy csak 1! csomó van és megnyugtatott minket, hogy minden rendben van. Döbbenetes számomra, hogy valaki ebben a szakmában, ahol kismamákat és magzatokat kell vizsgálni ennyire lekezelő kegyen, ennyire nehezére essen kommunikálni. Nagyjából 10 mp-be tellett volna elmondania, hogy valószínűleg nincs mitől tartanunk.

Tehát a véleményünk: nem alapos, 0 empátia, 0 kommunikáció, erősen kifogásolható stílus. Lehet, hogy magánrendelésen máshogy viselkedik, de ezek után senki sem ajánlom!

2020. szept. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nekem is volt már szerencsém a Doktornőhöz, bár nem tudom hogyan érdemelte ki ezt a címet és miért is praktizálhat még. Szintén téves diagnózist állított fel a kisfiamnál a genetikai UH-n, amihez annyi felvilágosítást sikerült adnia, hogy értelmi fogyatékosságot okoz. Ez egy pénteki napon történt, nem tudnám pontosan megfogalmazni milyen lelki és mentális állapotban éltem meg a hétvégét, ami következett.Szerencsére a kezelő orvosom több orvossal is konzultált ezügyben és még hétfőn magánrendelésen megállapította egy klinikán kívüli orvos, hogy ez a rendellenesség egyáltalán nem áll fenn. A klinikán szerencsére a kontroll UH-t Sikovanyec Doktorúr végezte, aki szintén megcáfolta a rendellenesség meglétét.

Azt az egyet sajnálom, hogy téves diagnózis felállítása nem minősül bűncselekménynek, mert szívem szerint ezt nem hagynám annyiban.

Ezt követően utána olvastam a doktornőnek és igazából ez már mániájának mondható, nagyon sok kismamával eljátszotta már ezt.

Röviden annyit tudnék hozzáfűzni, hogy egyáltalán nem ajánlom a doktornőt, és azt a traumát sem, amit képes okozni egy kismamának.

2021. máj. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!