Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig normális a gerincfájás...

Meddig normális a gerincfájás terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Annyira fáj a gerincem, sokszor felkelni is 10-15 percig tart, mindig van egy pont ahonnan nem tudok tovább mozdulni. Ha ülésből állok fel, a kezemmel kell rásegítenem hogy ne fájjon olyan nagyon. Ha köhögök, tüsszentek akkor is belenyilall. Mostanában már az is fájdalmat okoz a gerincemben ha vezetés közben a lábfejem gázról a fékre teszem (vagy fordítva). Említsem meg a háziorvosnak vagy menjek valamilyen szakrendelésre, esetleg nyugodjak bele hogy a szülés után elmúlik? 30 hkm

2012. szept. 21. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:

ne nyugodj bele sétálj el a háziorvoshoz ő majd útbaigazít

oké fáj a háta néha a terhes nőknek,de nem ennyire...

2012. szept. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na én ugyanígy voltam csak a farokcsigolyámmal!

A terhesség közepétől úgy fájt,hogy volt, amikor nem tudtam ülni, máskor meg feküdni.

Még éjjel 12-kor is sírva sétáltam!

Nekem a dokim mondta,hogy mindenki máshogy reagál a csontok átrendeződésére, és hibába megyek bárhová, terhesen röntgent úgysem csinálnak!

Szülés után is sokáig megmaradt. Már éppen orvoshoz készültem,amikor egyre ritkábban jött elő. Még mindig előjön néha, de már nem annyira sokszor. Lehet,hogy van igazság abban,hogy egy év kell, mire visszarendeződik minden!

2012. szept. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy normális.

Legalábbis magamból kiindulva, mivel 30 hetes vagyok én is, de még egy napot sem fájd a derekam, pedig van némi túlsúlyom is.

Szerintem ilyen esetben jót tenne a kismamajóga, vagy kismamatorna, de mindenképp beszélj erről a védőnővel/orvossal.

2012. szept. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!