Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukorbeteg vagyok...

Terhességi cukorbeteg vagyok és tegnap egész nap hasmenéssel küzködtem. Lefogytam 1 kgt és nem tudtam enni. Ennyi nem okoz bajt ugye?

Figyelt kérdés

miòta a szigorù diètàn vagyok semmit nem hìztam, most meg mèg -1 kg. . .

27 hetes vagyok ès 4,5 kgt hìztam. Ha a baba meg a pocakom nõ akkor az a fontos nem?



2012. szept. 22. 07:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem végtelenül vagy diétán.az hogy épp kiürült a gyomrod az meg nem tényleges fogyás, szóval nem kell aggódni.
2012. szept. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha Te fogysz is, nem árt a babának. Ő fejlődik Belőled, a Te károdra. Én 28+5 hetes vagyok, +10 kg, 118 centis pocakkal, most kezdtem nemrég a diétát, és bízom benne, fogyni is fogok, mert a térdeim nagyon fájnak.
2012. szept. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi szepen, en is abban remenykedek h ha a pocakom no meg a baba is megfelelo meretu akkor a tobbi nem szamit.
2012. szept. 22. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!