Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesek voltatok amikor...

Hány hetesek voltatok amikor csak szikhólyag és petezsák látszódott de baba még nem?

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 22:03
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem egy kalkulátort, 8+5 voltam aszerint tegnap. Tehát tulajdonképpen teljesen megfelel a korának. Pedig tényleg nagyon aggódtam. Így május eleji vagy április végi baba lesz :)
2012. szept. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

nah az tök jó!!!


és Neked vannak tüdeteid ?


nekem semmi pedig eddig mindig volt 6 hetesen, tehát nálam szerintem vagy az lesz hogy tényleg később fogant vagy tényleg nem fejlődik...

azon nagyon csodálkoznék ha megfelelne a korának és én meg teljesen jól vagyok, mert eddig ilyen terhességem nem volt, ezt kizártnak is tartom ! :S


holnap után minden kiderül szerencsére már ....


Nekünk május közepén születne...

2012. szept. 26. 07:51
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

2 hete nekem is nagyon picit mértek. 5 hetes terhességet, pedig akkor már túl voltam a 6. héten! Na pont ezért aggódtam nagyon. Most meg ugye csak 2 hét telt el, és 3.5 hetet nőtt közben :)

Vannak tüneteim, de nem olyan erősek, mint az elején.

Próbálj pozitívan állni hozzá! Nemsokára kiderül :)

2012. szept. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!