Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a petezsákban van szikhólya...

Ha a petezsákban van szikhólyag, de embrió nem alakul ki benne, akkor felszívódik a petezsák?

Figyelt kérdés
Vagy csak nő tovább,és nem lesz benne baba? Amúgy ha felszívódik akkor egyből meg is jön a menzesz utána? Vagy ezt észrelehet venni,hogy nem fejlődik ki embrió?
2012. aug. 16. 08:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem csináltak vérvételt? Nekem már volt szikhólyag, de nem fejlődött tovább, onnantól kb egy hét múlva kezdtem el vérezni (tegnap...).

Szerintem az orvostól is függ, ha ő nem akarja kiüríteni ilyenkor a méhet, akkor a természet ezt többnyire megoldja, és vagy felszívódik, vagy a menzesszel távozik.

2012. aug. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt mondta a doki,h menjek vissza 3hét múlva,lehet még korai és később pár napon belül alakul még csak ki az embrió,csak felkészülök arra is,mivan ha nem fog...:-(
2012. aug. 16. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!