Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már egy hete zsibbad a kezem!...

Már egy hete zsibbad a kezem! Mivel szüntessem meg?

Figyelt kérdés

elkezdtem a 33.hétben dagadni a melegtől,állitólag emiatt olyan idegeket nyom a dagadás amitől zsibbad a kezem!érzem a könyökhajlatomban,h nyomja,eddig csak gyürüsujjam zsibbadt mostanra már az egész jobb kezem!nem csak reggel felkeléskor hanem nap közben is:bedagad,megmerevedik,feszit és alig birom mozditani

isszonyat rossz érzés és kellemetlen!Most vagyok betöltött 34.hetes és még van pár hét,de addig én nem akarom a napjaim ezzel tölteni......mit tegyek ellene?


2009. aug. 2. 00:31
 1/8 anonim ***** válasza:
én a helyedben elmennék a dokihoz.
2009. aug. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt!! Nekem azért, mert a hátamban beugrott egy izom, ami nyomta az ideget. Az utólsó 4 hétben heti 3x jártam rheumatológiára, és kaptam a hátamba a lidocaine injekciót, attól jobb lett. Menj orvoshoz mindenképp.
2009. aug. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem is ez a bajom,csak már 34+5 napos km vagyok,és kb a 30.héttől tapasztalom.A doki semmit nem tud csinálni vele,mivel nálam a vizesedéstől van,igaz,nekem csak az újjaim zsibbadnak,reggelente kisem tudom nyitni,amíg hidegvizet nem engedek rá.Annyira fájnaka a csonjaim is,hogy még a takarót sem tudom az újjammal megmozdítani magamon.

Szülés után elmúlik majd,addig,csak engedd rá a hideg vizet,vagy borogasd.

2009. aug. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszike a válaszokat!sajna és is a vizesedéstől zsibbadok,azt mondta a védőnő!Petrezselymet kell fogyasztanom meg almát állitólag az jó.....

a vizes borogatást ma mondta nekem valaki és este ki is próbálom!

Utolsó válaszoló:ugyan ez van velem is!teljesen merev a kezem és semmi erő nincs benne,ha megmozditom akkor fáj!hiába tornáztatom,mozgattom,semmit nem ér

ez valami borzalom......

2009. aug. 6. 19:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is zsibbadt a kis és gyűrüs ujjam a vizesedés miatt.

Nos a szülés után a kisujjam még mindig zsibbad :(

Remélem Neked elmúlik.

Ha az egész kezem zsibbadna azt azért én is megmutatnám egy dokinak.

2009. aug. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy jó megoldás van, a szülés. Nekem utána kb egy héten belül minden zsibbadás elmúlt. A csalántea (napi két csészével ittam) viszont elég jól működött a vizesedésemre, persze a végefelé már ez is "halottnak a csók" volt.
2009. aug. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem ma reggel, anyyira elzsibbadt, hogy megilyedtem, de nagynehezen visszaált a vérkeringésd. de lehet csak elfeküdtem
2009. aug. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

sajna nekem is az eggyetlen megoldás a szülés lesz!Voltam dokinál és avval "nyugtatott" meg,h elmúlik,ha kint lesz a baba!a lábamról lement a daganat,tényleg jó a leforrázott petrezselyem,de a kezem csak szülés után lesz jobb,ha jobb lesz

iszonyat idegesitő egy dolog!amikor zsibbadt anno egy kis masszir helyre tette,de most.........

kellemes babavárást mindenkinek,egészséges lurkókat és sok szép percet,kitartát a felnevelésükhöz

2009. aug. 13. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!