Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap este fele elégy rosszul...

Tegnap este fele elégy rosszul éreztem magam. A kicsi ugy mocorgott mint még soha, nagyon erössen, olyan volt mintha nyugtalan lenne. Szerintem befordulhatott a helyére, mert a kis lábai már nem mozognak ott ahol kellene. Mi lehet ez? 36 hetes

Figyelt kérdés
2008. máj. 17. 06:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy lassan szülés lesz? Még nem szültem,de ugy érzem,hogy lassan itt az idönk.A kérdezö.
2008. máj. 17. 06:57
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem kizárt, hogy szülni fogsz, de szerintem van még pár hetetek. De ha nincs, akkor se gond, egy 36-37 hetes babóka már teljesen érett a kinti életre.

Amúgy nekem mindig annyira erősen mocorog a pocaklakóm, hogy gyakran fájdalmat okoz, pedig csak 32 hetesek vagyunk.

Ha úgy érzed, befordult, örülj neki, legalább a helyén van.

Könnyű, szép szülést!

2008. máj. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem még nem most fogsz szülni, csak elérkezettnek látta a baba az időt, hogy beforduljon. De egyébként lehet, hogy tegnap volt valami a levegőben, mert az én kis drágám is sokkal aktívabb volt, mit általában és szinte egész nap ficánkolt.

Nyugodj meg, üdv, 32 hetes kismama

2008. máj. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az en babam is lenyegesen aktivabb volt a szokasosnal! En is azt gondoltam, hogy valami miatt nyugtalan, de en nem voltam az, igy o miert lenne? Biztosan minden rendben van! 28 hetes kismama
2008. máj. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok 37 hetesen. Néha elkap az érzés, hogy mindjrát elfolyik a vizem. Olyan fura mozdulatokat tesz a baba, hogy megilyedek, és mindig azt hiszem, na most szülünk...

Szerintem már egyre kevesebb helye van, azért érezzük másképp a baba mozgását, de ez még nem feltétlen a szülés jele.

Amúgy nekem pont tegnap volt nagyn nyugodt, és az azt megelőző 4 napban alig bírtam vele:-)

Ne félj, de ha menni kell, menni kell, az sem baj már ilyenkor:-)

2008. máj. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én kis picikém, amióta megmozdult, 1 napot sem hagyott ki mozgás nélkül. Elejétől fogva annyira aktív, hogy már engem ez nyugtalanított, hogy normális-e ez. Sokszor kiborító, mert az éjszakákat sem alussza át, 3 óránként neki kezd írtózatosan dörömbölni. Az orvosom azt mondta örüljek neki, mert valakinek több napig meg se mozdul, és ez megrémíti a kismamákat.

34 hetes mami

2008. máj. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!