Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes terhesen a kötelező...

12 hetes terhesen a kötelező ultrahangon meg tudják szerintetek mondani a baba nemét? Volt olyan akinek ott megmondták?

Figyelt kérdés

2012. szept. 25. 09:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nekem megmondták de nem 100% majd a 20 hét körül tudják megmondani
2012. szept. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnél eltalálta az orvos, de ez csupán tipp sok esetben szerintem. Értelmes orvos minimum a 16.hét előtt nem mond semmit, csak ha már biztos benne. Én utólag megkérdeztem az orvosomat, lányom születése után persze, hogy 12. és 16.héten milyen neműnek látta?! Közölte, hogy a 12.héten fiúnak, 16.héten lánynak, és a 19.héten tudtuk meg, hogy kislány. Ő előre leszögezte, hogy nagyon nem szabad elhamarkodottan kijelenteni a nemét, mint sok esetben, aztán készül a rózsaszín szoba/kék szoba, és utána nagy a meglepetés!
2012. szept. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mivel két esélyes 50-50 így hajlamosak rá mondani vmit, aztán általában ez minden második embernél be is jön:-) Nézz utána a 14 hét környékén válik láthatóvá hogy mi lesz, tehát a 12. héten csak találgatni lehet...
2012. szept. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
13. hét, már tutibb, nekem fiút tippeltek akkor(12hét), és lány lett :)
2012. szept. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nálunk már megmondták, hogy fiú bár ugye nem biztosra. Bár elég egyértelműen látszott, hogy van ott valami.

A 20 heti Uh-on meg már teljesen biztos volt, hogy fiú lesz. Aztán végül nem hagyta el a kukacát és tényleg fiú lett.

Tehát ha jó a gép az orvos is elég tapasztalt és a baba is úgy mutatja magát akkor szerintem már 70-80%-ban meg lehet mondani.

2012. szept. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha van ott valami kukac féle, akkor is csak tippelni tud a doki. Ha nincs kukac, még tippelni sem tud. Biztosra nem tudják megmondani semmiképp, maximum eltalálják véletlenül. :)
2012. szept. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tudja még megmondani. Még túl pici hozzá.

18 hetesen magánrendelésen voltam uh-on, nézte a doki 4 D-ben is, mégsem tudta egyértelműen megmondani a nemét. Na jó, az is igaz, hogy a köldökzsinórt beszorította a lábai közé hogy még véletlenül se leplezze le magát a kis Drágám. :-) Mondta hogy ...gyanús, de az akkor is csak tipp. Inkább ne mondott volna semmit, mert már kezdem beleélni magam és lehet mégsem az lesz. :-)


Holnap megyek uh-ra, kiváncsi vagyok ott mit mondanak.

2012. szept. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nekünk megmondta a doki hogy ő nem mond nemet, mert bármi lehet még, előre meg nem akar semmit sem tippelni, mert csak tippelni tudna és nem pedig 100%ra mondani a nemét, azt meg nem akarja hogy pofára esés legyen ha nem találja el. a 19. héten már 80% lányt mondott, 22 hetesen már 100% lány és az is maradt még egyenlőre :)
2012. szept. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Erre én is csak azt tudom mondani hogy tippelnek. Én is kíváncsi vagyok nagyon hogy mi lesz de holnap megyek 12hetire bízom benne hogy valami azért mond. Tudom, hogy tippelni fog de remélem mind végig az marad:)
2012. szept. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nekem nem tudták megmondani :(
2012. szept. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!