Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes terhesen a kötelező...

12 hetes terhesen a kötelező ultrahangon meg tudják szerintetek mondani a baba nemét? Volt olyan akinek ott megmondták?

Figyelt kérdés

2012. szept. 25. 09:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

nálam mindkét fiamnál megmondták,nem tippre.megmutatta miket lát,ami fiúra utal:)

Azok is lettek!

2012. szept. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én 12 hét 6 naposan voltam. Nekünk azt mondták hogy "fiúka gyanus". De én tudtam, hogy ok nélkül nem mondták volna. Ha nem biztos benne, inkább azt mondja takarja magát, nem látszik, stb.

Szóval én biztos voltam benne hogy kisfiú.

És az is...

34 hetes km.

2012. szept. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia! 12+5 hetesen nekünk is megmondta, hogy kisfiú. Sőt, mi is láttuk. Egy jó géppel könnyen megállapítható.
2012. szept. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is megmondta a 12. hetes uh-án a nőci, hogy 99%, hogy kislány, és ez azóta sem változott. :) 30 hkm
2012. szept. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!