Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mas is ennyire aggodik a...

Mas is ennyire aggodik a szules elott, h egeszseges lesz -e?

Figyelt kérdés
Negy het van a kiirt idopontig es rettenetesen aggodom,h minden ok lesz e a kicsi babammal?! Mas is ennyire fel? 36hetes
2009. aug. 2. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Én augusztus 4 re vagyok kiírva. Sajnos elég sokat aggódom én is a babámért. De már nincs sok és hamarosan láthatom Őt. Bíznod kell benne, hogy minden rendben lesz a babáddal, és ne idegeskedj mert az nem tesz jót.

Könnyü szülést majd.

2009. aug. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szülés az egy természetes dolog, nem szabad félni, mutass példát a gyermekednek, mert ahogy te állsz az egészhez, annyira lesz könnyű vagy nehéz.
2009. aug. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne idegesítsd magad "feleslegesen". Azért jártál a vizsgálatokra, hogy amiket lehet megelőzz és kizárj a betegségek sorából! Minden rendben lesz, mindketten egészségesen és boldog mentek majd haza a kórházból :) M.
2009. aug. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!