Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magzatvízvizsgálatot mikor...

A magzatvízvizsgálatot mikor és milyen céllal végzik el?

Figyelt kérdés
37 hetes kismama vagyok. Kb. 2 hete vizesedek, 1 hete magas a vérnyomásom / amire szedek gyógyszert, és használ/.Fehérje nincs a vizeletemben. Ma magzatvízvizsgálatot csinált az orvos, de nem volt eredményes, azt mondta, hogy be vagyok gyúlladva, és nem látja a víz tisztaságát. Miért volt erre szükség? Mi utalhat a baba oxigénhiányos állapotára? Pénteken is és ma is voltam nst-n, jó lett az eredmény.Elküldött keringési vizsgálatra is, az milyen, és miért kell? Köszi, ha válaszoltok.
2009. aug. 2. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem utolsó héten csinálták és mikor ki voltam írva aznap majd mivel túlhordtam minden másnap míg a pici meg nem született!Azt mondták ha zavaros a magzatvíz rögtön megindítják a szülést!A keringési vizsgálat nekem köldökáramlást néztek még hogy a baba kap e elég táplálékot!
2009. aug. 3. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igy igaz...ha a kiirt napra nem szültél meg,akkor nézik ,2 naponta.És azt nézik tiszta-e a viz,ha nem ,akkor segiteni kell,hogy beinduljon a szülés.Ilyenkor már a placenta sem birja,mindez a baba érdekében van,kicsit kellemetlen,de nem fájdalmas.
2009. aug. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
előző vagyok megint...a keringési vizsgálatot ultrahang közben végzik,észre sem veszed:)a köldökzsinó egy szakaszán figyelik az átáramló vért...
2009. aug. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!