Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig tart a sűrű vizelési...

Meddig tart a sűrű vizelési inger+pisilés a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Én 8 hetes vagyok, de még mindig szinte 5 percenként kell mennem, éjjel is min. 3x!
2008. máj. 17. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Teljesen egyéne válogatja.

LEginkább az elején és a végén jellemző, de van akinek végig megmarad, egész terhesség alatt.

nekem pl se az elején nemvolt ellemző, se most, 37 hetesen nem járok többet...

2008. máj. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát nálam egész idö alatt.Pláne az utolsó 2 hónapban.sehová sem tudtam menni,hogy ne kellett volna wc-re mennem.+Sokat is ittam.

de egyéne válogatja.

2008. máj. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én kb a 6 héttől a 12 hétig jértam nagyon gyakran.

Most napi 3-4 szer és éjszaka is csak egyszer kelek fel.

22 hetes kismama

2008. máj. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én az 1. és a 3. trimben tapasztaltam erősebb pisilési ingert. Különben tényleg egyéni, de logikusnak tűnik, hogy majd a 3-ban is előjön, mert akkor már súlya lesz a babádnak és nyomja a hólyagod.
2008. máj. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én már túlvagyok a terhességen!!!(szerencsére)És miért???Mert én is 5 percenként mentem pisilni, sőt a 30, héttől volt, hogy felálltam a WC-ről, húztam fel a nadrágom és jött az inger megint és szinte csak cseppeket pisiltem, pedig úgy éereztem majd bepisilek. Éjjel meg fél óránként keltem pisilni!!! Bármerre mész akár étterem vagy üzletház, mindig mérd fel a helyet,tudd mindig merre van a WC!!!!! Boldog babavárást!
2008. máj. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy hetem van még hátra a szülésig és szinte minden pillanatban tudnák pisilni. Éjszaka 5x 6x felkelek tényleg igaza volt az előttem szólónak tudd hogy merre vannak a Wc-k.
2008. máj. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia,sajnos nálam elejétől van ez az inger,de most mégrosszabb mert vizeletszivárgásom is van.üdv 37 hetes kismama
2008. máj. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hu én tegnap este/éjjel is 5x voltam pisilni...
2008. máj. 18. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!