Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok, tegnap...

5 hetes terhes vagyok, tegnap a wc-papiron pisilés után barnás elszinezödött volt a nyákom, nagyon enyhén, majd elmult, az elöbb ujra ez történt, csak nincs valami baj, mire utalhat ez?

Figyelt kérdés
Kérlek benneteket segitsetek,nagyon el vagyok keseredve,annyi rémes történetet olvastam már itt,hogy rettegek minden naptól.
2009. aug. 3. 08:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
44%

Szia!

Teljesen egyetértek az utolsó két válaszolóval!Egyáltalán nem lenne természetes sem a barnázás,sem a vérezgetés,mert az sokszor nem jót jelent!Én is voltam ilyen helyzetben,nem is egyszer!Nem kell ámitgatni senkit se,de a lehetőségeket nem szabad elmulasztani leirni!Akinek szerencséje van,annak megmarad a baba,akinek nem,annak elmegy!

Ha valaki ide fellép nem kell,hogy sirva távozzon a gépétől!Azért kérdezünk,hogy a válaszokból infokat gyűjtsünk!Nem kell kikészülni az itt olvasottaktól,persze vannak dolgok,amik engem is érzékenyen érint!Aki nem birja,az szerintem látogasson más oldalakat,de annyit nem ér,hogy kikészüljön tőle bárki!!!:))))

Mindenkinek minden jót kivánok!!!

2009. aug. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
51%

Szia! Tavaly 2 kisbabát veszítettem így el fél éven belül.

A barnázás=vérzés ,mindenképpen orvost indokol, még ha 1 pötty volt, akkor is.

Én nem is bírnék itt a gép előtt várakozni, míg valaki ír.

Amint tapasztaltam ezt a barnás valamit, rohantam az ügyeletre, és mégis késő volt...

2009. aug. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
44%

Szia!

Én ezt 4(!) alkalommal éltem át, 1,5 év alatt.

Mindig csak egy kis barnás valamivel kezdödőtt, aztán mindegyikből spontán vetélés lett.

A barnás folyás igazából vér!!!

Menj el ambullanciára, vagy a dokidhoz, annyit megér!

Ha mást nem, kapsz progeszteront, ami segíthet a barnázáson!


Valóban nagyon sok rémes történet van itt, én is kiborulok néha, de mindegyik tanulságos, lehet tanulni is belőlük! Ha sírva állsz fel a géptől, akkor szerintem inkább ne látogasd az oldalt.


Remélem minden rendben lesz veled!

2009. aug. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
51%
Jézusom,pont erről beszéltem.Veregessétek magatokat vállon....Esküszöm nem értelek benneteket.Mindegy is....
2009. aug. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
44%

Szia!

Utolsó válaszoló miért irsz ilyet?Üljön otthon?És ha mégis baj lesz,akkor nem te éled majd át a fájdalmát!

2009. aug. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
41%

21:13! Ha veled is megtörtént volna hasonló veszteség, akkor nem pontoznád le azokat, akik átélték!!!

Nem csak azt kell leírni, amit hallani szeretnél! Különben sem neked szólnak a válaszok, hanem a kérdezőnek!

Sajnos sokszor nem úgy alakulnak a dolgok, ahogyan szeretnénk! Hiába gondolkozik az ember pozitívan, hogy ez vele nem fordulhat elő, sajnos ez nagyon kevés ahhoz, mert nem attól függ! Nem mindíg rózsaszín a világ!

Ha meg nem tetszik, amit leírtunk, ne olvasd el! Ennyi!

2009. aug. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
73%

Ez már nem tartozik ide,de szeretnék reagálni én is!

Nem pontoztam egyikőtöket sem.

Nem tudom,hogy olvastátok-e az előző kommenteket (a kérdező által írtakat) de éppen arról írt szegény,hogy mennyire fél és szorong.Szerintem nem segít rajta,ha a személyes tragédiátokról olvas,amit én is nagyon sajnálok és senki sem tudhatja,hogy vele mikor történik hasonló.

Talán orvosnál is járt a kérdés feltevője és azóta megnyugodott kicsit,őszintén remélem,hogy nincs baj velük.

Sokszor olvastam már,hogy enyhe barna váladékozás jelentkezhet,de ez nem jelenti azt,hogy az ő esetében is rosszat jelez.Nem bagatellizálom el a problémáját,egyszerűen csak segíteni szerettem volna,hogy kicsit megnyugodjon és ne gondoljon rögtön a legrosszabra.

2009. aug. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
65%

Kedves kérdező!


Mi van veled?

2009. aug. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Jól esik az érdeklödésed,elmentem a nögyógyászomhoz,bekukkantott,megtapogatott :) és azt mondta,rögtön kellett volna mennem,amikor elkezdtem barnázni.A lényeg,adott duphastont 3*1-et,beutalt kórházba,de mondtam,inkább otthon feküdnék,szóval azóta egyfolytában fekszem,a barnázás leállt,igaz eddig sem volt sok csak a wc-papiron,már a hasam sem fájdogál,jól vagyok,csak a tesztek nem erösödnek,már 10 napja ugyanolyan halványak,ezt nem értem.Egy hét mulva kell mennem hozzá,csak úgy félek,hogy már nem lessz bent akkorra a pocimban a manócskám....
2009. aug. 7. 16:14
 20/21 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, mindannyiunk nevében mondhatom, hogy nagyon drukkolunk neked!!!
2009. aug. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!