Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Jahn Ferenc kórházba...

Kismamák! Jahn Ferenc kórházban a terheléses cukor vizsgálat hogyan zajlott?

Figyelt kérdés
Érdekelne ki ,hogyan viselte ezt az egészet hallottam igen rossz tapasztalatokat róla ,és egy kicsit már félek .

2012. szept. 27. 10:06
 1/4 anonim válasza:

Orvostól függ meg attól, hogy milyen volt a terhesség addig.

Nekem semmi problémám nem volt a 2 terhességem alatt a vércukrot is úgy vették, hogy otthon a vérvétel előtt egy órával megettem egy zsemlét is ittam egy joghurtot (mert nem szeretem a tejet)

De van akinek éhgyomorra kell bemennie leveszik a vért aztán itatnak vele egy cukros valamit és 1óra múlva vesznek megint vért. És ha terheléses vércukorra mész akkor nem kell kiállnod a kilométeres sort hanem szólsz Erzsikének(aki a vért veszi), hogy terhelésesre jöttél és akkor előre vesz!

2012. szept. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen a zsemlés tejeset már átéltem Dr Somogyihoz járok terhesgondozásra .A tejet én is utálom !!! A fehér zsemlét szintén igy az egész undoritó volt számomra ,de muszály volt kijött egy magasabb eredmény holott semmi édességet nem eszem és nem is kivánom és szénhidrátot is minimálisan meg mozgok sokat és stb na mindegy . Most be kell mennem a kórházba a cukros löttyre vihetek citromot . De sokan mondják kidőltek tőle , igy most megijedtem . Nem vagyok hányós nagyon jól viselem az egész terhességet de néha szédelgek emiatt félek .. egyébként anyukám mérte géppel azóta és teljesen jók az értékeim . Bemegyek ,hogy legyen róla papirom de részemről ennyi mert ennél egészségesebben étkezni eredménytől függetlenül úgysem tudok ,azt pedig ,hogy 1 óra 00 -kor kell pl tejterméket fogyasztani de 3 óra 00 kor meg nem szabad bárhogyan is kivánom azt én nem tartom normálisnak ez 1 terhesség nem betegség szültem már három szép egészséges gyermeket és anno a két nagyobbnál nem is vették ezt igy ,most minden második kismama itt köt ki és aztán szúrnia kell magát stb ..isten ments ! A gyermekem egészsége természetesen a legfontosabb a világon mindent megteszek érte ,de ésszel ! a stressz a riogatás sztem ami a legtöbbet árthat neki .
2012. szept. 27. 10:44
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és örülnék neki ha esetleg még valaki megosztaná velem ,hogy mi történt a vizsgálaton ,hogyan zajlott .
2012. szept. 27. 10:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is Dr Somogyihoz járok terhesgondozásra. :)) 22 hetes vagyok, én még csak később megyek, de 2 gyermekemet is nála szültem. zsemle tej otthon, aztán go a kórházba és ott szólsz, h terhelésesre jöttél és leveszik a vért.
2012. szept. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!