Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, ha fájdalmas egyik...

Normális, ha fájdalmas egyik oldalról a másikra fordulni?

Figyelt kérdés

34 hetes elmúltam, a hasam elég nagynak mondható és kezd kínszenvedés lenni az éjszaka, mert akármilyen óvatosan és lassan fordulok át a másik oldalamra, fájdogál :(. ti is tapasztaltátok ezt? néha még a felállás is hasonlóan fájdogálósan megy. vagy lehet ,hogy idő előtt érkezik babóca azért van ez???

előre is köszi


2008. máj. 17. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
azért van csak mert nagyon nagy sujt kell átpakolnod magadon, ami csak egyre növekszik. Semmi baj, ne aggódj. Még nem kell jönnie pár hétig.Addig sajnos elég nehéz lesz még a légzés is.
2008. máj. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
bizony,bizony, ezzel én is küszködök, néha majd meghalok átfordulni, meg felkelni, nekem is kb a 34-35. héttől kezdődött, de csak alkalmanként volt, nem minden este, sztem inkább csak azért, mert a babó is úgy helyezkedik, h Neki kényelmes legyen, és ezzel nyomhatja vmilyen szervedet, ami okozhatja a fájdalmat, de sztem nem érkezik ő előbb, magamból kiindulva 41 hetesek vagyunk (1 héttel már túl vagyunk a kiirt időponton), és nekem is daru kell már a forduláshoz, meg a felkeléshez..:) úh sztem ez normális, sok boldogságot nektek:)
2008. máj. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szia,én szintén igy vagyok,10 perc egyik oldalrol a másikra fordulni,felálni meg katasztrofa,néha még sirok is közben mert elviselhetetlenül fáj.38 hetes kismama.
2008. máj. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia! én is 34 hetes vagyok és ugyan abban a cipőben járok mint te. nehéz este főleg átfordulnom az egyik oldalról a másikra meg felálni is nehéz! Olyan mintha izomlázam lenne! Kitartást már csak 6 hét- remélem!
2008. máj. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm lányok! :) mindenkinek könnyű szülést meg kitartást is magunknak a hátralévő időre :).
2008. máj. 17. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!