Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális a remegő magzatmozgás?

Normális a remegő magzatmozgás?

Figyelt kérdés
39 hetes vagyok, egy pár napja fura magzatmozgást érzek, naponta pár alkalommal, olyan mintha a baba remegne odabent,mintha nagyon gyorsan mozogna. Amúgy nagyon aktív, csak ez a fura mozgás egy kicsit megijeszt.
2009. aug. 3. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csuklik? Az enyém sokat csuklott, írtóra muris volt :) ugrándozott a hasam tőle :)Bár, néha idegesített. Más ötletem nincs.
2009. aug. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

szia

Nem hiszem, hogy csuklik, azt meg szoktam érezni, az ütemes mozgás, és tovább tart.Ez meg csak pár másodpercig

2009. aug. 3. 10:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyenez volt a hugomnal is amikor kismama volt, sokszor erezte ezt a terhessege vegen.Es kepzeld amikor megszületett a pici akkor is csinalta ezt egy darabig, hogy a kis idegei alvas közben megremegtek, de nem lett belöle gond, elmulott.
2009. aug. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én még csak 32 hetes vagyok, de nálam is előfordul, egyre sűrűbben, nekem tetszik :)

A védőnő mondta, hogy miközben alszik a baba a reflexei olyankor finomulnak, szóval ilyen reflex szerű mozgást végeznek, amit nem tudnak kontrollálni. Hülye hasonlatot mondott, de lehet benne valami : azt mondta, ez olyan,mint amikor a pici kutyusok összerándulnak a mély alvás közben, vagy mint a szemünk amikor néha rángatózik, ezt sem tudjuk irányítani.

Remélem segítettem. :)

Boldog babavárást!

2009. aug. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!