Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik átvették már a Felicitas...

Akik átvették már a Felicitas csomagot, el tudnátok igazítani?

Figyelt kérdés

Elmondanátok, hogy mi van benne? Érdemes elmenni érte? Bármelyik átvevő helyre el lehet érte menni, vagy csak lakóhely szerinti átvevőhelyen?


Köszi előre is a válaszokat!



2012. szept. 27. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Az első csomagod lenne?

Ha igen,akkor mindenképpen.Sok olvasnivaló,hasznos infók,termékminták vannak benne.

Azért is érdemes érte menni,mert abban van benne a következőhöz való kiváltó kupon.

Az utolsó nekem hatalmas csalódás volt,szinte alig volt benne valami. :( Vagyis ténylegesen nem volt benne semmi szinte. :(

2012. szept. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja és bárhol átveheted,nincs lakóhelyhez kötve.

Ami hirtelen eszembe jut:

Baba magazin, Sudocrem minta, fürdető minta,rengeteg olvasnivaló (ami jól jön a kórházban).

2012. szept. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen. első csomag lenne (nem is tudtam, hogy több is van :)). Köszönöm a válaszod! :D
2012. szept. 27. 21:35
 4/6 anonim ***** válasza:
én a napokban vettem át! babatea volt benne, sudocream, pampers pelenka, szórólapok egy kis füzetecske a szülésről. anyák lapja, meg egy másik baba-mama magazin. ja és egy minicumi :D
2012. szept. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bárhol átveheted! Igen és nem ez az egy lesz!
2012. szept. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bárhol átveheted ,a kezdö csomag jó többi nem.
2012. szept. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!