Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyugtassatok meg, hogy ez...

Ketteske kérdése:

Nyugtassatok meg, hogy ez normális?!

Figyelt kérdés
Az orvos szerint enyhe méhösszehúzodásaim vannak, ami abból áll, hogy kora délutántól egészen lefekvésig kellemetlen, feszülő érzést érzek az egész hasamon. Kicsit olyan, mintha szűk lenne a bőr rajta és ezért levegőt venni és kiegyenesednem is kellemetlen. A hasam állaga nem kőkemény, hanem olyan, mint normál esetben. Ez valóban a méhösszehúzódás jele? Akkor is, ha délutántól estig tart? Az orvosom 3x2 magnerot szedését javasolta és 0,5x2 diaphyllint. Normális, hogy ilyen korán ilyen tüneteim vannak? 23 hetes vagyok.

2012. szept. 28. 08:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Bizonyos mértékű méhösszehúzódása mindenkinek van. Ha erősebb, akkor gyógyszerre van szükség és oda kell figyelni rá. Nekem ennyiből nem derül ki, mennyire komoly nálad a helyzet. Szerintem a dokit kérdezd erről, vagy a védőnőt. ők tapasztaltabbak.
2012. szept. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Orvos ezeket a gyógyszereket mondta és fekvést. Védőnőhöz jövő héten megyek. Azért remélem még lesz valaki hasonló cipőben, mint én és megnyugtató választ ad.
2012. szept. 28. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!