Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetesen elmehet a nyákdugó?

8 hetesen elmehet a nyákdugó?

Figyelt kérdés

Ma reggel kijött belőlem valami nagy nyúlós valami. Nagyon félek mi lehet az, mert nagyonis olyan volt, mint a nyákdugó. Nem volt véres, azóta sem vérzek, és nem görcsölök. Fennáll a vetélés kockázata sajnos, mert védekezés mellett fogant.

Szerintetek lehetett a nyákdugó?



2012. szept. 28. 16:04
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Ja és ez a harmadik terhességem.
2012. szept. 28. 16:06
 2/23 anonim ***** válasza:
9%

háát..

én inkább vetélésnek mondanám..kétlem hogy a nyákdugó.


de lehet valaki tud okosabbat mondani


talán egy orvos??? !!!!

2012. szept. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
szerintem ha nem vérzel és nem görcsölsz nem érdemes vele foglalkozni, de ha nagyon aggódsz inkább nézesd meg magad orvossal hogy megnyugodj.
2012. szept. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Akkor menj a dokihoz. Biztos nem a nyákdugó volt, enyhén szólva is korán lenne még. Most menj a dokihoz, mert könnyen lehet vetélés előjele. Azonnal.
2012. szept. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De abszolut semmi panaszom nincs, sajnos orvoshoz nem tudok menni, mert egyedül vagyok a gyerekekkel. Ha esetleg elkezdek vérezni vagy görcsölni persze azonnal mennék.
2012. szept. 28. 16:15
 6/23 anonim ***** válasza:

Irány a doki!!!

Nekem 5 hetesen ment el a nyák egy része hematóma miatt, de én pont a kórházban voltam. Csoda, hogy rendben van a pici is, pedig nekünk nem sok esélyt adtak.

2012. szept. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Hát vidd a gyereket is, de menj el. Inkább potyára, mint hogy baj legyen.
2012. szept. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
És ha csak folyás volt?
2012. szept. 28. 16:18
 9/23 anonim ***** válasza:
nem vagyunk orvosok nekem is volt oylan bö folyásnak hivják nyulos nyákos szintelen valami
2012. szept. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ez inkább fehér volt, mint színtelen.
2012. szept. 28. 16:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!