Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire pontos a terhessegi...

Mennyire pontos a terhessegi teszt ha nem az elso vizelettel csinaljuk meg? Tehat reggel felkeltem es mentem wczni, majd utana ra egy orara csinaltam meg kb 2 ugyanolyan tesztet, ugyanazzal a vizelettel?

Figyelt kérdés

2012. szept. 29. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért csináltál 2 tesztet ugyanabból? Ennek nem volt értelme. Ha nem hiszel az eredménynek, akkor érdemes várni 1 napot, vagy ha nem bírod ki, egy felet.

Gondolom ugyanazt mutatta a 2.

2012. szept. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ugyanazt mutatta de nem tudom, pontos igy a teszt?
2012. szept. 29. 14:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hanem hogy a ciklusod hányadik napján csináltad a tesztet. Ha az aktus óta eltelt kb. két hét, akkor már elég biztosan hihetsz az eredménynek.
2012. szept. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha a kontrollcsík megjelent, akkor működött a teszt.

De tényleg nem mindegy mikor csináltad. A napszak tökmindegy.

2012. szept. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
egy hete csinaltam, de a gond az hogy ma ket honapja hogy kesik a menstruaciom... mindket teszt negativ lett ugyan de az egyaltalan nem vigasztal. Mar jo 2 hete mind ugy erzem mintha barmelyik percben megjonne, gorcsol a hasam de semmi sehol...Volt valaki meg igy? Mitol lehet? Es ujabban azt vettem eszre, hogy egyre tobb pattanas jelenik meg az arcomon...tehat a hormonjaim tancot jarnak az biztos
2012. szept. 29. 15:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor menj el szerintem dokihoz. Sok oka lehet a késésnek/kimaradásnak.
2012. szept. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pattanások + kimaradt menstruáció erősen utal PCOS -ra, szóval keress egy endokrinológust, aki néz hormonszintet.
2012. szept. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor várandós lettem,akkor a nemvárt után 2 nappal reggeli elsőből szinte alig látható pozitív lett,a másodikból pedig igazi,szép,erős pozitív. Sőt,a legelső teszt,amit csináltam,az a nemvárt előtti napon,délután fél 2-kor készült,mégis pozitív lett. Ha van baba és ennek köszönhetően termelődik a hcg,akkor annak valamikor ki kell mutatkoznia. Főleg,ha már 2 hónapja késik. Szerintem is menj el orvoshoz,annál biztosabbat senki nem tud mondani!:)
2012. okt. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!