Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2hét3nap fogant terhességet...

2hét3nap fogant terhességet az orvos észrevesz? És az ultrahang?

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Ez még nagyon picike, nem látszik az UH-n, néha vizeletteszttel sem kimutatható. Csak a vérvizsgálat mondhat valamit biztosan.
2009. aug. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Igen de még nem lát sokat a doki talán a petezsákot.Vizsgálatból meg tudja mondani,hogy valóban terhes vagy e.
2009. aug. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
A megtermékenyült pete kb 2 hét alatt ágyazódik be. Szerintem ennyi idős terhességet nem láthat az orvos.
2009. aug. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem még vizsgálatból sem tudta megmondani.Hátrahajló a méhem,ennyit tudott mondani.Megpiszkált,és csak annyit értünk el vele,hogy másnap véreztem.


39 h

2009. aug. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4hét 4 naposan voltam dokinál (azaz akkor 2 hete 4 napja fogant), hüvelyi uh-n pár perces keresgélés után látta meg a 3mm-es petezsákot! Tehát nem lehetetlen hogy lássa a doki csak jó gép és jó szem kell hozzá. De a nyálkahártya vastagságából már lehet következtetni.
2009. aug. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én 2 hét és 4 nap os fogantatás után mentem el. A méh belhártyája már elég vastag volt amit uh-n állapított meg, mérete 15mm. Ez a beágyazádoshoz jó jel, de nem sokkal biztatott, mivel mensi előtt is megvastagszik a méhnyálkahártya, csak azt nem tudom, hogy mennyire. Persze a tesztek már pozitívak voltak napok óta! A terhességet a mensi utolsó napjától számítják az orovosok, tehát te valójában a 4 hetes+2 napos terhesség megállapításról érdeklődsz. Még korai, bár soknak 5 hetesen van már szívpulzálása. Nekem 6+1 hetesen még csak petezsák volt és 8 hetesen láttuk uh-n a szívverésést :-) Még korai dokihoz menned, várj 2 hetet és akkor már biztosat mond az orvos is.
2009. aug. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, a terhességet nem az utolsó, hanem a mensi ELSŐ napjától számítják az orvosok.
2009. aug. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valóban elírtam és köszi a javítást! Hiába a terhességgel együtt jár a szétszórtság is, nálam legalább is :-)
2009. aug. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!