Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy úgy érzem,...

Normális, hogy úgy érzem, szétrobbanok? 6-7 hetes km. Mi lehet az oka? Mivel tudom nyugtatni magam? Teljesen feszült, ideges, türelmetlen vagyok!

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ó, és még hányszor fogod ezt érezni....ez a hormonoktól van. Párszor rajtam is volt ez a hirtelen jövő feszültség. Ilyenkor nem kezdtem bele semmibe, vagy félbehagytam mert annak még edénycsörömpölés lett volna a vége :)Ilyenkor közöltem a párommal, hogy feszült vagyok. Nyugodt maradt, nem "heccelt". Találtam magamnak valami nyugis elfoglaltságot, Pl. tévézés, számítógép...bármi. Aztán lenyugodtam. Nem szeretek balhézni meg hisztizni; bár sok kismami ilyenkor sokkal ingerlékenyebb és ezt ki is nyilvánítja. Ezt próbáltam elkerülni.

2009. aug. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én csak sokkal türelmetlenebb vagyok az emberekkel. Hisztis hála az égnek nem. Én olyankor 10ig számolok. Vagy néha utána :P

15 hetes

2009. aug. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát ez nagyon ismerős, én is így jártam a terhességem alatt. Az első harmad volt a legkeményebb, minden és mindenki idegesített, a férjem is nehezen viselte, mindenért neki ugrottam, volt hogy 12 db. csokis palacsintát vágtam hozzá....

Engem az nyugtatott meg ha elvonultam egyedül pihenni, olvasgatni. Aztán a 2-ik harmadtól ritkultak a feszült pillanatok, a végére meg már teljesen megszüntek. Nekem az orvosom magne b6-ot javasolt.

Boldog babavárást és remélem nálad sem tart sokáig ez az állapot.

21 hós kisfiú anyukája.

2009. aug. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!