Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik pelus a legjobb az...

Melyik pelus a legjobb az újszülött számára, és tovább is persze? Milyen márkájút válasszak? Ti milyet használtok majd, vagy éppen jenleg?

Figyelt kérdés
Jelenleg csak egy csomag pamperst vettem, újszülöttnek. De kéne még persze, hisz nem sokáig lesz elég.
2009. aug. 3. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi Pamperst használtunk, a kilóknak megfelelően. De egy idő után már kevés lett a kapacitása, de ez kb 2 hónap után volt. A Liberóból kifolyt a lábánál minden mindig.
2009. aug. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi,gondolom kitapasztalom majd én is hogy melyik a jobb. csk fogalmam sincs milyet vegyek itthonra neki...
2009. aug. 3. 20:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Libero vált be, a Pampers nem.Vegyél ilyet is, olyat is, próbálgasd, nektek majd melyik lesz jó.Szerintem nem rossz még a Huggies, viszont a Dm-es nekünk nem jött be annyira.
2009. aug. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi a Pampers Giant Pack-ot használjuk az elejétől fogva. Nekünk bevált, most 6 hónaposak vagyunk.

Viszont mindenkinek más jön be,érdemes próbálgatni.

2009. aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg tökéletes a Lidl ben kaphato Toujors pelenka,iletve a Huggies
2009. aug. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Huggis és pempers és még a színes tescós(jobb változat!)

A dm-es nem jó.Se a liberó.Nekünk.:-)

2009. aug. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekünk elösször a libero jött be.Mostmár azt adok éjszakára,nappal-dm-es,tescos,pampers.A huggies nagyon rossz volt.
2009. aug. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lányok látom megoszlanak a vélemények pelenka téren. Azt nem tudnátok megmondani, hogy mindegy milyen nemű a gyerkőc, ha pelenkát akarok majd venni?
2009. aug. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a múlt héten vettem meg az első csomit, az huggies. De veszek majd még egy kis csomagosat is, azt viszem szülni, ez a nagy meg marad itthonra. De még veszek majd, azon gondolkodtam, hogy veszek liberot is, meg egy csomi pamperst is, és akkor kitudom majd tapasztalni hogy melyik a jó még az elején.

2009. aug. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!