Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Párotok inkább fiút vagy...

Párotok inkább fiút vagy lányt szeretne? (van egy kis sztori, meg más kérdésem is)

Figyelt kérdés

nekünk kislányunk lesz, és párom nagyon-nagyon örül. azt mondja, minden normális embernek lány az első gyereke(persze ezt viccből mondja, és csak olyanoknak, akiknél lány az első gyerkőc)

meg amióta voltunk 4D-n és látta a kicsi lányát teljesen megváltozott, szerintem most fogta föl igazán, hogy tényleg lesz egy kisbabánk :)

nálatok hogy viszonyult az apuka, mikor látta akár normál uh-n, akár 4D-n?

volt akinek nem örült a párja a pici nemének?


2012. okt. 2. 19:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Az én párom az elejétől fogva inkább kislányra vágyott, és mindig úgy beszélt róla hogy az én kislányom milyen szép és ügyes lesz stb. Volt megérzésünk , mind a kettőnk úgy érezte hogy kisasszony rejtőzik odabent, és ezt az uh is megerősítette. Azóta már megszületett és a mai napig olvadozik az ő kislányától :)
2012. okt. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Az én férjem is mindig lányról álmodozott.Lányunk is lett,imádja nagy a szerelem köztük.5 éves a kis hercegnő.
2012. okt. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk azt szeretné elsősorban hogy egészséges legyen! Problémamentes legyen a terhességem és hogy ÉLJEN és itt legyen velünk a babánk!


Lehet ez most sokaknak ijesztően hangzik, de mi már vesztettük el pár napos korában a kisbabánkat...


Nem mutatja magát a babánk, szégyenlős a lelkem.

És akármilyen nemű is a picúrunk, mi ugyanolyan szeretettel várjuk.


Nálunk hogy viszonyult az uh-hoz? Sírt a boldogságtól. Már ott benn is, de akkor törött el nála igazán a mécses amikor kijöttünk és a nyakamba borult.

2012. okt. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

kedves 3-dik hozzászóló!

nagyon sajnálom, ami veletek történt, szívből remélem, hogy nem kell több ilyen tragédiát megélnetek!

2012. okt. 2. 19:47
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Én is és a férjem is úgy voltunk az elejétől kedzve, hogy ha minden oké akkor tök mindegy mi lesz. Tippünk se volt :) Nekem megérzésem sem...

Amig nem tudtuk mi lesz mindig csak "Törpe" volt, aztán 18hetesen kiderült, hogy kisfiú. Onnantól Kisfiam, vagy Máté :) Aztán mikor 4D-n láttuk a csomagját mind a ketten nagy röhögésbe törtünk ki, hogy IGEN TÉNYLEG FIÚÚÚ :)

Most így utólag belegondolva örülök h kisfiú.... :)


39+2hkm

2012. okt. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%

Kislányt akartunk mind a ketten.

18 hetesen derült ki, hogy kislányunk lesz. Apukának egyből párás lett a szeme. És hát nekem is. :)

Azóta megszületett, tényleg kislány lett. :) A napokban volt 1 éves.

2012. okt. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mi mindketten kislányt akartunk, de nagyon. Egészen a 28.hétig, mikor a 4D-n kiderült, hogy fiunk lesz. Onnantól csak őt akartuk. Majd kicsattant a boldogságtól, mikor a monitoron meglátta a fiát. Aztán kijelentette ugyanazt, mint a tiéd, csak pepitában. Úgy van rendjén, hogy az első fiú legyen :-) Azóta is imádja a fiát.
2012. okt. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Fiút szeretett volna,focistát,az ő példájára :) Annyira elhitette velem is,hogy kisfiú lesz,hogy amikor közölték velem a 19 hetes uh-n,hogy kislány,majdnem padlót fogtam :) Azóta elfogadta a tényt,hogy hercegnője születik és majd a következő lesz jó eséllyel fiúcska :) Uh-ra még nem sajnos nem tudott eljönni velem,messze lakik.A 6 hetesen egyedül voltam,a következőn édesanyámmal és a 19 hetesen a nővéremmel :) Szinte már veszekednek a családtagok,hogy ki kísérjen el ...múltkor nővérem könnyekben tört ki,mikor látta a picit a magzatvízből inni és integetni :))
2012. okt. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
szerencsere nem volt preferenciaja. annyit mondott hogy a lenyeg hogy egeszseges legyen. en viszont lanyt szerettem volna megis kisfiu lesz,de igazabol nem banom :) viszont egyik ismerosomnek vegig azt mondtak hogy lany es fiu lett. volt am meglepetes.es ahhoz kepest hogy ok hangoztattak hogy mennyire lanyt akarnak es fiut el sem tudnanak kepzelni stb ahhoz kepest ugyanugy orultek a kisfiunak(az elso hirtelen sokk utan) es ugyanugy szeretik :)
2012. okt. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 4 lány van, nagyon fiút szerettem volna az előzőnél már, talán ennél jobban nem is lehet fiút akarni, lány lett:-) imádjuk! Most 17 hetes vagyok még nem tudjuk mi lesz én már nem merek olyanra gondolni sem, hogy mit szeretnénk....egészséges legyen!!!! Különben meg mindenkinek azt mondom mi lányt várunk, azt szeretnénk! Mert utálom azt, hogy na ez fiú lesz ugye? Nekünk ennyi lánynál már mindegy, bármi lesz, már most nagyon szeretjük:-)
2012. okt. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!