Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen vallottátok be a...

Hány hetesen vallottátok be a munkahelyeteken a terhességeteket?

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10 hetesen.
2012. okt. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
4 hetesen.
2012. okt. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
4 hetesen. Muszály volt, mert meddőséi kezelésre jártam, amiről mindenki tudott. (képtelenség eltitkolni, mert nagyon sokszor kellett munkaidőben elmennem és nem tidtam volna hónapokig mit mondani a közvetlen munkatársaimnak) Szóval amikor reggel elmentem a 28. napomon vérvételre és utána mentem dolgozni, megkérdezték, hogy sikerült-e. Nem tudtam volna letagadni.
2012. okt. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

8 hetes terhes voltam pont, amikor közöltem, hogy 2 hét múlva megyek táppénzre, mert veszélyeztetett terhesnek titulált az orvosom.

Nem okozott meglepetést szinte senkinek sem a cégnél, mert:

- gondolták, hogy házasság után lesz gyermek

- állandóan a wc-n lógtam

- hetente 2× jártam reggel vérvételre és nőgyógyászhoz


Egyébként mai napig örömmel fogadnak és nem maradt senkiben sem rossz szájíz.

Egy megértő és családbarát munkahely erre fel van készülve.

Ahol pedig én dolgoztam, az ilyen. (Német multi)

2012. okt. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Ha megtehettem volna a 12. hét után mondtam volna el.
2012. okt. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

8 hetesen, de csak a közvetlen főnökömnek, mert felmondott a cégnél. Hivatalosan 11 hetesen, mert nem dolgozhattam tovább a munkakörömben. Nagyon sokat vezettem és begörcsölt folyton a hasam, így veszélyeztet terhes lettem.

Most már jobb hamarabb elmondanod, mert ha hivatalosan nem kölöd, de esetleg rájönnek akkor ki is rúghatnak. :(

[link]

2012. okt. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én 13 hetes voltam, amikor elmondtam, azon a napon menten el táppénzre, mert nem sokkal előtte léptem át a próbaidőn, veszélyeztetett terhes voltam.
2012. okt. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is meddőségre kezelésre jártam, az egész tanszék drukkolt nekem, így még aznap, ahogy megtudtam. (Április 11-én volt a beültetés, május 2-án derült ki, hogy sikerült.)
2012. okt. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat, főleg a webcímet. :)
2012. okt. 3. 13:56
 10/12 anonim ***** válasza:
én már 5 hetesen nem dolgoztam, előtte pár nappal mondtam el a közvetlen felettesemnek. munkaköröm miatt nem is dolgozhattam volna tovább,sok volt a veszélyes anyag körülöttem. meg is szűnt a szerződésem rá egy hónapra...:S de számítottam rá.
2012. okt. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!