Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Puffadás és hasfájás lehet...

Puffadás és hasfájás lehet terhesség jele?

Figyelt kérdés
Pár hete sokszor fáj a hasam és felpuffadok de nem a beleimnél hanem a gyomromnál. Múlt hónapban kihagytam egy tablettát, utána csak pár cseppet menstruáltam leginkább barnás folyásom volt, menstruációnak nem nevezhető. lehet, hogy terhes vagyok?
2012. okt. 3. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, bár nem az első hónapban.
2012. okt. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akármi lehet, de csak a teszt tud biztosat. Bár ez sem igaz. Én korán teszteltem (kb 3 hét) és a teszt engatív lett, elmentem a nődoihoz, mert lent is nagyon fájt a hasam (azt hittem pont most lett vmi nőgyógyi bajom, mikor babáznánk), de nem látott semmit.

Enni egyáltalán nem tudtam, csak fél kistányérnyi adagokat, de az is úgy megülte a gyomromat, hogy kb 3 óráig mozdulni sem bírtam. Elkezdtem keresgélni a neten, és "rájöttem", hogy vmi speckó bélbetegségem van. Már azon gondolkoztam, hogyan kérjek beutalót a belgyógyászatra, mikor észrevettem, hogy nem jött meg :D. A teszt csak ekkor lett pozitív.

(Amúgy nem vagyok hipohonder, de ezek az ismeretlen dolgok megíjesztettek)

Ne parázz rajta annyit mint én. Sok kellemetlenségtől kíméled meg megad. Tesztelj, de csak ha már késik.

2012. okt. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát Igen ahány ember annyi féle eset. Exert is kerdeztem meg meet gondoltam biztos van valaki aki tapasztalt ilyet. Jövö héten kell h megjõjjõn! Izgulok h mi lesz!
2012. okt. 3. 22:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Remélem úgy alakul minden, ahogy szeretnéd! :)
2012. okt. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!