Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az igaz hogy ha valaki lányt...

Az igaz hogy ha valaki lányt vár, az rosszul lesz és hányingere van, és aki fiút annak semm i baja sincsen, csk egyszer lesz rosszul, vagy néha?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 16:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szia! a fiammal végighánytam az első 4 hónapot :)

most semmi bajom, de még nem tudom a kistesó nemét.

a lényeg, hogy szerintem ez baba/terhesség függő, nem sok köze lehet a nemhez.

2009. aug. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Van akire igaz, és van akire nem.
2009. aug. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Ez kábé olyan mint a csúcsos has fiú a terebélyes has meg lány:)
2009. aug. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem kislányom lesz és csak egyszer hánytam a 12-dik héten. Szerintem nincs összefüggés. Akiket ismerek, hogy hánytak mind, a kisfiát várta. A lányoknál azt halottam, hogy gyakoribb a gyomoségés.
2009. aug. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kislányom lesz,és egy deka hányingerem sem volt!!!

Azt sem tudom,milyen az.Sem hányás,sem hányinger.Amúgy nekem is azt mondták emiatt,hogy fiam lesz,de ez csak néphit...


39 h

2009. aug. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

17.03-as vagyok.

Gyomorégésem sincs.

Erre mag azt hallottam,hogy akkor nem lesz haja a babámnak....na majd meglátjuk.

2009. aug. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kislányt várok, 1 kezemen meg tudom számolni hányszor voltam rosszul, és az sem volt vészes. A barátnőm is lányt vár, ő rosszabbul volt kicsit de Ő sem hányt. Egy másik barátnőm fiút vár és neki sincs baja.

Semmi köze a rosszulléteknek a baba neméhez.

30 hetes kismama

2009. aug. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fiam lesz, semmi bajom! A sógornőm 3 lányt szült, neki sem volt semmi baja a visszereken kívül.
2009. aug. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
HA minden igaz lányunk lesz, a terhességem eddig teljesen "sterillnek" mondható, se russzulét, se hányás, rosszul lét, se gyomorégés, se hiszti, se kivánósság, semmi különös, csak szépen növekszik a poci. Most 37 hetes vagyok, remélem minden renben is marad, Ja és a pocim teljesen hegyes esrint is fiúnak kellene lennie... :)
2009. aug. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Láthatod a sokféle válaszból hogy ez is csak egy mende-monda. Szinte mindenki mást mond, de ez így természetes hiszen minden terhesség más és más, még egy azon nőnél is. Egyébként én is fordítva tudom felénk azt mondják a hányinger, hányás kisfiút jelez, a tünetmentesség kislányt. Na most kb. 10 olyan példát tudnék a közvetlen környezetemből felsorolni akinél ez bejött, nálam is, de ez csak véletlen. Egyébként ha a hasformámat nézzük a hiedelmek alapján akkor viszont kislánynak kellene lennie. Úgyhogy szerintem az uh-nak kell hinni bár erre is tudnék ellenpéldát. Majd meglátjuk ha már a kezünkben tartjuk a piciket.
2009. aug. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!