Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mikor jött meg újra a...

Nektek mikor jött meg újra a menstruációtok szülés után?

Figyelt kérdés

júniusban szülten,július elején elmúlt a vérzésem.Augusztus elején megjött,de azóta semmi.Szerintetek normális ez?Vagy amíg szoptatok nem lesz rendszeres?

Vagy terhes lennék?


2012. okt. 3. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:

4 hónappal szülés után utána már nem volt tej sem

ugyanolyan rendezetten mint terhesség előtt

de ez annyira változó

2012. okt. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10 hónappal szülés után jött meg először.
2012. okt. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14 hónapos a fiam. Ebben a a hónapban jött meg, még szoptatok.
2012. okt. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szülés után 12 héttel megjött rendesen, azóta nem pedig most lesz 6 hónapos a 2. babám, szoptatom.

Az elsőnél 10 hetesen jött meg, majd a fiam 1 éves szülinapja után 3 nappal, szopizott még.

2012. okt. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5hónappal a szülés(császár)után,és azóta rendszeres. Csak 2hónapig tudtam szoptatni.
2012. okt. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én még csak kismama, a húgom tapasztalatát tudom elmondani. A kisfia viszonylag hamar átaludta az éjszakát, kb. a 6-8. héttől. Kb. a 9-10. héttől 3 óránként szoptat. Három és fél hónapos korában jött meg a menstruáció, és két nap múlva már csökkent a tejmennyisége. A védőnő, a szoptatási tanácsadó, és nagyon sok cikk azt írja, ez ok-okozati. Tehát most a húgomnak fel kell kelnie éjszaka fejni - mert szeretne sokáig szoptatni. Azt mondták neki, ha sokszor szoptat - pár napig visszatér az 1-2 órás szoptatásra, több tej fog termelődni. És a menstruációja se fog jelentkezni.
2012. okt. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

4 hónapos volt a picim amikor elkezdte átaludni az éjszakát, amire elkezdett apadni a tejem, a következő hónapban meg is jött. De azóta is szoptatok, és rendesen megjön, csak nagy bánatomra sokkal erősebb, mint szülés előtt. Ez mással is így van? Vagy változhat még? Eddig 3x jött meg...

Szerintetek?

2012. okt. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4 hónappal szülés után, utána még 7 hónapig szoptattam, pedig 28 naponta megjött. Szerintem annyira összevissza vannak a hormonok hogy minden "normális". Nekem szoptatás mellett is rendszeres volt, másnak elapadt,megint másnak meg rendszertelen. Embere válogatja. Ha terhes lennél teszt már kimutatná.
2012. okt. 4. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

11 hónapra, onnantól rendszeres, 16 hóig szoptattam.

Mindenkinek más, és simán lehet a szoptatástól (és még utána is) összevissza, de csinálj egy tesztet és kiderül.

2012. okt. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem a szülés után 11 héttel jött meg, de csak egy hónapig tudtam szoptatni. De rendszertelen volt a vérzés, mert egy ideig menstruáltam, aztán másfél napig semmi, majd egy nap barna folyás.
2012. okt. 11. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!