Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek vegyek újszülöttem...

Szerintetek vegyek újszülöttemnek pihi széket vagy játszószőnyeget? Nektek melyik vált be? Mennyi volt? Hány hónapos korig tudtátok használni? Megérte megvenni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 4. 13:40
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Szerintem beszerzek mind a kettőt. Vaterán elég jó áron vannak, éa pihenőszéket is láttam már a tescoban is 6000ért. :) köszi a válaszokat.
2012. okt. 4. 17:44
 12/16 anonim ***** válasza:
Lehet bután gondolkodom, de 6000 ft-ot nem adnék érte. Olyan kevés ideig fogja használni.
2012. okt. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Pedig a 6000forintos pihiszék nagyon olcsónak mondható, a bababoltban egy márkás 20-25e forint. Sajnos minden minnél kisebb annál drágább.
2012. okt. 4. 21:57
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát te tudod, én nem vettem, mert nem is tájékozódtam, hogy van ilyen. A legszükségesebbeket megvettük, annak is a felét utólag fölöslegesnek érzem. De nagyon hamar kinövik a csecsemőkori mindenféléket.
2012. okt. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A pihenőszék és a játszószőnyeg nem egymást helyettesítő dolgok. A pihenőszék arra való, hogy elüldögél benne a baba, viheted magaddal ha főzöl, házimunkázol vagy ilyesmi, ahogy a többiek is írták. A játszószőnyeg meg játékra, mozgásra, tornáztatásra való. Mindkettő nagyon hasznos.

Nekünk olyan pihenőszékünk van, ami hinta is egyben, nagyon jól kihasználtuk, megnyugtatóan hat a babára és fejleszti az idegrendszerét.

Játszószőnyegből is két fajta van. Van olyan, amin van egy "kupola" erre lehet fellógatni játékokat, azt birizgálhatja a baba háton fekve. Később, amikor már forog hasznosabb a nagyobb játszószőnyeg, kupola nélkül, ezen általában a felületén vannak kilógó, csörgő-zörgő dolgok, tükrök, ilyesmi, ez kúszás tanulásában nagyon hasznos.

2012. okt. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A hordozó nem jó ötlet! A baba nem tud benne rugdosni, félig ül, így nyomja a pocit, ezek miatt pedig megáll a szél. Saját tapasztalat, a saját kárunkon tanultunk :(
2012. nov. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!