Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Keveset mozog a baba, az baj?

Keveset mozog a baba, az baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én most vagyok 22 hét végén és azt vettem észre hogy a baba alig alig rugdos.múlt héten monden este folyamatosan éreztem hogy össze-vissza mocorog.A férjem szerint csak nől és túl reagálom,talán igaza van.Szerintetek?


2012. okt. 5. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Az azért ilyenkor még túlzás,hogy nől,persze igaz,de még rengeteg helye van. Amiről a férjed beszél,az majd a 30-34 hét után lesz,hogy talán belassul. Ezen kár aggódnod,valószínűleg csak nyugisabb napja van a babádnak. A lényeg,hogy mozogjon. Néha aktívabbak,néha kevésbé,ehhez szokj hozzá,mert különben nagyon stresszes lesz a hátralévő idő.

Boldog babavárást!

40 hkm

2012. okt. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyugalom vannak lustább és aktívabb napjaink, ahogy nekünk is. Az én kisfiam már a pocakban írtó lusta gyerek volt és nyugodt. Többször majdnem elindultunk a kórházba, mert még felkelteni sem lehetett.

Amióta megszületett kinn is ilyen nyugodt.

10 hetes kisfiú anyukája

2012. okt. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!