Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikortól érdemes elkezdeni...

Mikortól érdemes elkezdeni szedni az Elevit-et? Én 3hete hagytam abba a gyógyszert, innentől kezdve vármikor teherbe eshetek? Szedjem már most? Hízik tőle az ember? Vagy van jobb, más vitamin?

Figyelt kérdés
2008. okt. 27. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt mondják a Gravidában több vitamin található. Akár el is kezdheted ,ártani nem árt a vitamin. NEm hízlal. A tehaebeeséssel kapcsolatban meg, figyeld a peteérésedet,előtte két nap az nap ,utána két nap, ezek a legesélyesebb napok! Jó próbálkozást, és sok sikert!!!
2008. okt. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első vagyok! Ja, van aki azt mondja hogy a gyógyszer abbahagyása után várj három hónapot, van aki azt mondja nyugodtan próbálkozz egyből, azért beszélj egy nőgyógyásszal. De jó ha tudod ilynkor nagyobb az esélye az iker terhességnek.Azt mondják, azért kell a három hónap, hogy kiürüljön a szervezeted, de ha jobban belegondolsz ,ha már csak egy szemet kihagysz a gyógyszerből terhes lehetsz, akkor nem kell a három hónap. Nekem pl. nem mondta a nőgyógyász. Azt mondta próbálkozhatunk nyugodtan.
2008. okt. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meddig szedted a gyógyszert? Nekem határozottan kérte az orvos hogy 3 hónapig próbáljak nem teherbe esni, mert kell annyi idő hogy kitisztuljon a szervezet. Szerintem a vitamint már most elkezdheted szedni. Én is a Gravidát ajánlom.
2008. okt. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem az előző terhességnél már a tabletta utáni 2.hónapban terhes lettem, most viszont már 5 hónapja probálkozunk , de még nem jött össze. Kiderült , hogy 4 honapig nem is volt peteérésem , pedig csak 2 évig szedtem előtte gyogyszert. Először szerintem mérd a hőd , és használj ovulácio tesztet , annak érdekében , hogy megtudd van-e egyáltalán peteérésed. Egyébként kell bizonyos idő ( egyénenként változo ) mire kiürül a szervezetdből a gyogyszer.

De az sem nagy gond , ha csak akkor kezded el a vitamin szedését , amikor már terhes vagy . Addig is táplálkozz egészségesen ( az sosem árt ).

2008. okt. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!