Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek rosszul esne?

Nektek rosszul esne?

Figyelt kérdés
Nektek nem esne rosszul, ha a párotok el menne a barátaival szombat este, úgy hogy egyedül maradnátok otthon?Persze terhesség alatt.Én most nagyon kiborultam.
2012. aug. 25. 20:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem. Attól, hogy terhes vagy, neki még van élete, nem kell nonstop otthon ülnie melletted.

Jó, ha mondjuk a szülés határán vagy, más dolog, de amúgy nem kell leláncolnia magát otthon.

2012. aug. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%

Nem, nem esne rosszul. Attól, hogy terhes vagyok vannak közös programjaink, és külön is. Ő sem vág eret magán ha a barátnőimmel megyek moziba. Ez nálunk kölcsönös kimondatlan "egyesség"



34hkm

2012. aug. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igen, de kb. 5 perc alatt találta ki így esélyem sem volt arra, hogy én is szervezzek valami programot.
2012. aug. 25. 20:30
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
Nem, szabadságot kell hagyni a másiknak. Persze ez attól is függ, egyébként miket csinál. Sokszor elmegy, vagy csak néha. Hogyan bánik veled, milyen a kapcsolatotok.
2012. aug. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
Persze, hogy rosszul esik neked, mert a terhesség miatt érzékenyebb vagy, és a meleg is rátesz egy lapáttal. Nincs ebben semmi rossz, menjen egy kicsit szórakozni, biztos te is elmész néha nélküle, nem gáz, ha nem egyszerre vagytok házon kívül.
2012. aug. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%

Én is babás vagyok 30 hetes,de inkább most menjen mint mikor meglesz a pici.

Én örülök neki ha kimozdul és jól érzi magát.

2012. aug. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%
36 hetes vagyok,most is épp egy barátjával van. Had menjen,hamarosan úgyis be lesz fogva :) én nem haragszom,szokott menni hoki meccsre is,meg hokizni,meg ilyenek. Ahogy Te is elmész néha barátnőzni,vagy vásárolni,vagy bármi. A lényeg,hogy amikor együtt vagytok,akkor Rád figyeljen.
2012. aug. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%

Szia! Teljesen egyet értek az előttem szólókkal. Nézd a jó oldalát! Tiéd az egész lakás, azt csinálsz amit akarsz, ha kilakkozod a lábadon a körmöt azért nem fog szólni senki, hogy miért pont most büdösíted tele a lakást (persze, ha még megy a pocaktól). :) Fordítsd magadra ezt az időt! Nem sok ilyen lesz majd az elkövetkezendő években! Bárcsak az én férjem is elmenne egy kicsit haverozni!! De Ő már a héten volt 1x.

Boldog babavárást!

2012. aug. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
10%
Igen,rosszul esne,de a féltékenység miatt! Sőt,sokszor az is rettenetesen rosszul tud esni,ha csak elmegy a boltba,és jóval később jön haza,mert leállt beszélgetni! Nem sajnálom Tőle,csak jól esne,ha én is összefutnék valakivel néha beszélgetni... :-(
2012. aug. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%
nálunk is elment, 35 hetes voltam jóslókkal stb. engem nem bántott, csak mondtam neki, hogy ne igyon sokat, mert ciki lenne, ha részegen jönne velem szülni
2012. aug. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!