Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem lehet háton feküdni/...

Miért nem lehet háton feküdni/aludni?

Figyelt kérdés

Annyira kényelmes lenne.

25 hkm


Köszönöm a válaszokat előre is!!


2012. okt. 6. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:

ha neked kényelmes aludj,.valaki még hason is tud aludni..

ilyenkor már nyom valami ideget meg aortát a baba azért nem ajánlatos.

én ekkor tájban már nem tudtam háton aludni fulladtam,mint ahogy most is..inkább nem is beszélek róla :)


36 hetes kismama

2012. okt. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De lehet.Én is kiírtam már ezt a kérdést és mindenki azt írta hogy ameddig kényelmes addig lehet háton feküdni.

Ha nyom a baba azt úgy is érzed majd,de ha kényelmes akkor minden további nélkül lehet.Én gyorsan csak háton tudok elaludni.

Hason nem ajánlatos feküdni.Én úgy nem is tudok.

17 hkm

2012. okt. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Még nyújtózkodni is lehet (bár nekem sajnos olyankor begörcsöl a vádlim). Amire gondolsz, abban annyi az igazság, hogyha a baba épp úgy fekszik, hogy elnyom egy fő vénát, akkor attól érezhetsz úgy, hogy elájulsz mindjárt, és akkor fordulsz egyet. De egyáltalán nem biztos, hogy pont úgy fekszik. Nekem eddig egyetlen terhességmnél nem okozott gondot a háton fekvés.
2012. okt. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még annyit tennék hozzá az előttem szólókhoz, hogy igen, nyom egy vénát, de ez a babának is rossz, mert így nem jut elegendő oxigén a kis testébe a zsinóron keresztül. Ezért nem tanácsolják sokan a háton fekvést.
2012. okt. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bizony, bizony, 4. válaszolónak van igaza!
2012. okt. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszi! :-) (4-es)
2012. okt. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!