Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hepinet-es babamoziról mik a...

Hepinet-es babamoziról mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nem genetikai tanácsadást szeretnénk, csak megnézni a kisbaby-t!
2008. máj. 19. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Én voltam már 2x náluk (III.ker.-ben), teljesen elégedett vagyok. Nagyon kedvesek! A babamozi is úgy zajlik, hogy alaposan megnézik a babát először, hogy minden rendben van-e vele (szív, vese, gyomor, 5 db. ujjacska kézen-lábon, stb.) elmondják a méreteit, ezt meg is kapod papíron. Utána jön a mozizás, csinálnak sok képet róla. Igyekeznek mosolygós, nyelvkinyújtós képeket csinálni, van, hogy kicsit tovább benn lehetsz, mint 1/2 óra.

Meleg szívvel ajánlom őket!

2008. máj. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor megnézem. A brendonban már voltunk,de nem nagyon voltunk velünk megelégedve..
2008. máj. 19. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!