Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győriek és környékiek! Van...

Győriek és környékiek! Van aki a győri kórházban szülés után a vip részt választotta?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalotok? Tiszta, kényelmes? És a fürdőszoba? Mennyit fizetetek pontosan?
2009. aug. 5. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Bár amikor én szültem, még csak kevesen tudták, hogy már igénybe vehetők ezek a szobák, így sajnos én is már csak akkor értesültem róla, amikor megszültem. De ha rám hallgatsz, mindenképpen ilyet válassz, már csak a saját fürdőszoba miatt is. A közös az egy putri, a kórtermekről nem is beszélve. Ott legalább a pénzedért rendesen kitakarítanak, foglalkoznak veled a nővérek, bemehetnek a látogatók és emberi körülmények között lehetsz a babáddal!

Nem tudom sajnos, hogy mennyibe kerül, hallomás alapján 7-8 e ft/nap.

Itt megnézheted, hogy hogy néz ki: [link]

2009. aug. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Nagyon jól néz ki!:) Engem is főképp a saját fürdő miatt érdekel, mert láttam a közöset, és nagyon nem szívesen használnám!:(
2009. aug. 5. 19:32
 3/5 anonim ***** válasza:

szia azért annyira nem vészes, szerintem,

én már kétszer is szültem győrbe és nemsokára haradszor is megyünk (kb 2 -3 hét múlva)

azt a pár bent töltöttt napot ki leht birni, meg azélrt anyagilag se mindegy hgoy adsz a dokinak minimum 60 000ft-ot a szülésznőnek 20 000ft és plusz a szoba minimum 30 000ft az testvérek között is 100 000ft


a fürdődzobát is ki leht birni a szobák meg annyira nem szörnyűek és legalább van szobatársad ez főleg akkor fontos ha az első babát várod

2009. aug. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem a barátnőm tavaly januárban szült, s akkor volt "szerencsém" látni a fürdőszobát!Hát!Borzalmas volt! Tél közepén nem lehetett a felsőbb ablakokat becsukni, mert el volt deformálva+koszos volt.....................
2009. aug. 8. 21:28
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első vagyok. Szerintem meg abszolút borzalmas és nagyon gáz. A kismamák ott dohányoznak a WC-ben, a szemeteseket naponta egyszer cserélik reggel és délre már tele van véres betéttel, meg szétkenve a vér mindenhol. Én kaptam egy jó kis gombás fertőzést is. A kórterem is lepukkant, az ágyak nagy része egyáltalán nem állítható, naponta 1* jön a takarítónő és felmos ott, ahol a papok táncolnak, viszont ez arra jó, hogy egyből felkapcsolja a neont reggel5-kor, nehogy már tudjál aludni a babáddal.

Szóval, aki szerint nem vészes, azon nagyon csodálkozom. Bár én itthon nem ilyen higéniához vagyok hozzászokva.

2009. aug. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!