Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek mind a közelgő szülés...

Ezek mind a közelgő szülés jelei? Sok lehet még hátra? 37. hétben járok

Figyelt kérdés
Méhszájat pénteken nézték, érték 1111. Az nst 25-30%-okat mutatott, kicsit duzzadtak az ujjaim és a szám is "husosabb", feszül. A melleim úgy fájnak, mint az elején; előtej is minden nap szivárog. Néha halvány barnás, darabos vmi jön pisilés után... Dokim vidéken van péntekig. Nem akarok másnál szülni! :-( Ja azt kihagytam, hogy sokszor keményedek és néha mensi szerű "nehézség érzetem" van a hasamban és a derekamban.

2012. okt. 9. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen lehetnek tünetek,hiszen ilyen értékekkel,1111 nyitott vagy,bármikor beindulhat és azok a "nehézség érzetem" van tünetek akár már nem is a jóslók,hanem már elkezdődőtt.Pihenj zuhanyozz,ha nem múlnak a tünetek az alhasadba,akkor ez már az,ha meg elmúlik vagy rendszertelen,nagyon,akkor csak jóslók.Szorítok,hogy kihúzzátok a doki visszaérkezéséig.
2012. okt. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál! Nem rendszeresek... Csak néha érzem, néha nem. A hasam mondjuk eléggé lent van... Arra se tudom, hogy lehet-e alapozni... Eredetileg a 15-ét néztem ki magunknak. ;-)
2012. okt. 9. 14:28
 3/10 anonim ***** válasza:
igen lehetnek már a jelei, remélem kihúzod ameddig a dokid visszajön :) próbáljatok meg beszélni a babóval, hogy maradjon még pár napot, de utána már várjátok ki, jöhet nyugodtan :) ilyenkor már nem számít koraszülöttnek és teljesen életképes, szóval ha jönni akar akkor semmi akadálya :) könnyű szülést és remélem írsz majd ha már idő van :)
2012. okt. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi, írok majd. Eredetileg 26-ra vagyok kiírva. Addig tuti nem húzom ki... Vagy ki tudja!?
2012. okt. 9. 14:51
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát, csak telnek a napok... A helyzet változatlan. Az nst már 60% feletti értékeket mutat, azt mondták, hogy ha ezek rendszereződnek, akkor menjünk vissza. Ez csütin volt... Méhszájat most nem néztek, uh szerint 3 kiló felett van a Bébi.
2012. okt. 13. 08:44
 6/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! 37 hét 4 napra megszületett a Kislányom: Zoé :-)
2012. okt. 25. 17:33
 7/10 Major Andrea ***** válasza:

Gratulálok!!!!! Sok sok egészséget! Elég sokáig húztátok a körülményekhez képest! :) méreteit megírod?

Üdv: 33 hkm

2012. okt. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
gratulálok :)
2012. okt. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
49 cm és 3120 gramm, az összes 56-os ruha lóg rajta. :-) A szoptatás nem megy olyan egyszerűen, mint gondoltam, de amúgy nagyon jól vagyunk mindketten. köszi mindenkinek, aki válaszolt, aki gondolt ránk...
2012. okt. 27. 11:29
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja azt kifelejtettem, hogy hétfőn kezdett megint dolgozni a dokim és kedd hajnalban indult meg a szülés!
2012. okt. 27. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!