Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti fejfájás...

Terhesség alatti fejfájás mennyire normális? Az utóbbi pár napban jelentkezett, most vagyok 11 hetes.

Figyelt kérdés

2012. okt. 9. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem eleinte nagyon sokat fájt a fejem, és nem tudom, hogy igazából miért, mert sosem voltam egy fejfájós fajta. De mivel nekem alapból is alacsony a vérnyomásom, terhesség alatt, sem mértek eddig 100-nál többet, szóval amikor fájt a fejem ittam egy kis kávét, és egy kis idő múlva el is múlt a fejfájásom.

De sokmindentől fájhat, pl. nem iszol elég folyadékot, vagy front van, stb.

Nyugi, el fog múlni, nekem már csak a szülés miatt "fáj" a fejem. :D

33 hkm

2012. okt. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az első harmadban iszonyú fejfájós voltam,akkor azt mondták normális.

(Bár ez sovány vigasz:))

2012. okt. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést én is feltehettem volna :-)

Múlt héten voltam 11hetes!pénteken és szombaton azt hittem megőrülök a fejfájástól! sajna veszélyeztetett vagyok és a dokim azt mondta,csak akkor vehetek be gyógyszert ha "életmentéshez" kell!

úgyhogy ittam sok vizet,feküdtem,borogatás a tarkóra...stb. valahogy kibírtam!!! de remélem nem lesz több ilyen!!!

Kitartás neked kedves kérdező!

2012. okt. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen fáj. Különben ez a második terhességem. Terhesség előtt, után nem vagyok fejfájós. De terhesen hajaj, szinte minden időjárás változásra hevesen reagálok.
2012. okt. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

13 hetes vagyok. Nekem is kb két hete folyamatosan fájt a fejem. Több napig. Már féltem, hogy ugye nincs valami nagy bajom. Plussz még iszonyat levert és fáradt voltam. És itthon vagyok a két nagyobbal akik nem is olyan nagyok... Szóval már nagyon rossz volt. Egyszer csak egyik napról a másikra elmúlt. Nem tudom, hogy ez besorolható-e a terhességi tünetek közé. De most hogy írod, hogy érzed magad, és ahogy én voltam, arra gondolok, lehet hogy besorolható. És ahogy előttem írták: azt hiszem én is minden frontot tízszeres nagyításban éreztem meg.

Ja, és gyógyszert inkább ne vegyél be. Szerintem. Sok folyadék. Tarkóborogatás, pihenés, séta szabad levegőn. De ezeket már előttem is írták.

2012. okt. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14hetes vagyok nekem is az elmúlt 2hétben nagyon sokat fájt a fejem. Először arra gondoltam, hogy a hirtelen kávé leszokástól van és így elkezdtem tejeskávét inni. De tévedtem. Aztán rá jöttem hogy rég hordtam már a szemüvegemet (távolra nem látok jól) így elő vettem és most pár napja hordom. Csillapodott a fej fájásom is. Nekem ez miatt fájt a fejem. De sok mindentől lehet.
2012. okt. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem is nagyon sokat fájt a fejem, nekem sem tudták megmondani hogy mitől van, már szülés után olvastam valahol, hogy a hormonok okozzák a fejfájást, ami ebben az állapotban hihető szerintem. na meg most ez a rengeteg front sem tesz túl jót. Én hideg-vizes borogatást használtam.
2012. okt. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A fejfajas normalis, hormonalis valtozasok okozzak. Sok folyadek, egy nagy seta friss levegon csodakra kepes. 15hkm
2012. okt. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!