Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet belőle koraszülés?

Lehet belőle koraszülés?

Figyelt kérdés
A 26. héten a kenet vétel és méhszájvizsgálaton csinált UH a doki, zárt a méhszájam de a fiam már megfordult lennt vana feje. Azt mondta szerinte ez így marad már. De most gondolkodtam el azon, h. ha ő már lennt van, akkor lehet belőle koraszülés vagy ez semmit jelent, és akár túl is hordhatom?
2012. okt. 10. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem jelent semmit,nekem végig így volt a lányom,most 33 hetes vagyok.

2012. okt. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj ez nem jelent semmit. Lánykám a 18.héttől végig fejvégű volt,aztán a 33.héten farosba fordult,majd a 35.héten vissza fejvégűbe. A kiírt napon szültem =)

A szülés majd akkor közeledik,ha a buksija be is illeszkedik a szülőcsatornába,na akkor már nem nagyon szoktak visszafordulni,de nekem pl.a szülés előtt 4 héttel már be volt illeszkedve a pici feje. Szóval igen,még túl is hordhatod =)

2012. okt. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha csak be nem ékelödöt a feje még siman 26 szor megfordulhat nem lesz belöle koraszülés
2012. okt. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!