Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Magne B6ot ki mennyit és...

A Magne B6ot ki mennyit és mennyi idő elteltével veszi be? (Tegnap este keményedett a hasam bevettem 7körül és nem mertem másiat is bevenni este 10kor, mert még mindíg keményedett) Napi 2t szoktam bevenni, nem sok, de van amikor már 3at 4et is.33hkm

Figyelt kérdés
2012. okt. 10. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem napi 6-ot vagy 9-et kellett bevennem,én úgy szedtem,hogy reggel 3 délben 3 és este 3,ha pedig elégnek éreztem a 6-ot,akkor valamelyik adagnál csak 2-t vettem be.

2012. okt. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor ha kell bevehetném én is a napi 3.után 1óra mulva a 4.et? estére mostanság kevés az adag.A védőnő mondta ha keményedek nyugodtan emeljem az adagot,de gondoltam csak megkérdezem ki,hogy,mennyit.
2012. okt. 10. 16:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ha többet görcsölök,napi max 6-ot,átlagban pedig napi 3-4-et.
2012. okt. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nme lehet a mmg b6-ot túladagolni,ha keményedsz a napi 6 simán elmegy.
2012. okt. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kemenyedesre magne b6-ot szedsz?! Kb 40 mg magnezium van benne, ami olyan, mint halottnak a csok.

En magnerotot szedek, abban 500 mg magnezium van. Azt ajanlom. En napi 2 db-t szedek.

De legalabb beres magneziumot, abban 250 mg magnezium van. Napi 2000 mg-t lehet szedni, ha nagyon kemenyedsz. De van aki tobbet is szed.

A magne b6-tol csodat ne varj!

30 hetes kismami

2012. okt. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az orvosom nekem is azt mondta , hogy a Magne B6 egyenlő a semmivel és nekem is a Magnerotot ajánlotta.

32 hkm.

2012. okt. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jövőhéten megyek a dokihoz majd rákérdezek erre,lecserélem...Éjszakánként is fel kell kelnem bevenni.
2012. okt. 12. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!