Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap este, éjjel és ma...

Tegnap este, éjjel és ma reggel többször keményedett be a pocakom. NÉha kőkeményre. Már enyhébb. Mit tegyek? Baj van? Ugye nem?

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 08:35
 1/6 A kérdező kommentje:
...29. hét elején...
2009. máj. 8. 08:36
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha nem fáj, akkor nincs baj. Szedsz MgB6-ot? Nekem 2X2-t kell szednem, illetve elvileg holnap kell abbahagynom:)

De ha nagyon izgulsz, hívd fel a dokidat, vagy menj be hozzá. Inkább menj feleslegesen, minthogy baj legyen!

Boldog Pocakosodást!

36 hetes km

2009. máj. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Nyugodj meg!Nem hinném,hogy baj lenne.Szedsz magnéziumot?Az segíthet.Igazából a has keményedése természetes jelenség.Braxton-Hicks [link] Én a második babámat várom és nekem már most 23 hetesen is szokott keményedni.Az orvosom szerint felkészül a méhem a szülésre és ezért vannak összehúzódások.Az összehúzódások gyakoriságát fokozhatja fáradtság,vagy stressz is.Az időtartama változó.Lehet 15 mp-es,vagy akár 1 perces is.Ha 1 órán belül 4-5 hosszú összehúzódásod van akkor vegyél be,vagy igyál magnéziumot és pihenj le.Viszont ha erős fájdalom,vagy görcs kíséri,vagy a pihenéstől sem múlik el,akkor a megnyugtatásod érdekében nézesd meg magatokat.

Gondtalan babavárást

2009. máj. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. Szedek Magnéziumot. 2x2-t. Ami végülis - talán - megnyugtató - hgy nem fáj egyáltalán, nincs semmi görcs vagy egyéb panasz. (Az mondjuk igaz, hogy nem voltam a legnyugodtabb a héten... lehet, hogy összefügg(het))

Azért ijedtem meg nagyon, mert már korábban is keményedett, de nem ennyiszer (kb. egy óra alatt 4-szer) és nem ilyen erősen.

Ha még bármi gondolatotok van, vagy ötletetek, tapasztalatotok, szívesen olvasom!

2009. máj. 8. 08:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Akkor szerintem az idegeskedés miatt volt.Feküdj le aludni és ma sztrájkolj otthon.Szigorú pihenés!!Nálam bevált.Sajna nekem is volt mostanában min idegeskedni és ugyan ezt éltem át.Nem lesz semmi gond!

Üdv.23 hetes haspók :-D

2009. máj. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 hetes vagyok és időnként én is ébredek arra, hogy kőkemény a pocim. Nekem amiatt szokott lenni, hogy a babó valami számomra nem túl jó pózba befekszik és kinyomja valamilyét. Van, hogy annyira kidugja valamilyét, hogy szinte fáj, kőkemény, majd eldurran a pocim. Mondjuk ez mindig háton fekve volt és ilyenkor egyből az oldalamra gurultam. De valószínűleg több ilyen nem lesz, mert már nem bírok háton feküdni.
2009. máj. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!