Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem lesz baja a babának,...

Ugye nem lesz baja a babának, ha a terhes vitamint csak 2-3 naponta veszem be?

Figyelt kérdés
Nem tudom minden nap bevenni,mert székrekedésem van a vas tartalmától.Vérszegény vagyok már évek óta,és még a terhesség előtt írt fel a doki nekem vasat,amit szedtem is kb 1 hétig,de olyan székrekedésem volt tőle,hogy csak kínlódtam.Nem gondoltam,hogy a terhes vitamintól is így fogok járni.Be szedtem egy havi adagot,és utána jelentkezett.Erőlködni pedig nem akarok,mert elkezd nagyon fájni a hasam alja olyankor.Úgyhogy most 2-3 naponta veszem be,és így csak-csak tudok menni,csak a babának meg minden nap kellene a vitamin. 10 hetes 2 napos kismama vagyok.
2012. okt. 11. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem baj, van aki egyátalán nem szed, de én a helyedben inkább megpróbálnék egy másik terhes vitaminra váltani aminek kevesebb a vas tartalma. Hátha attól nem lesz ilyen gondod.
2012. okt. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

30. hétig minden naponta kellene szedni, de az első 12 hétben mindenképp.

A vas nagyon fontos, egyetlen készítményben sincs alapadagban. Vagyis ugyanúgy felléphet minden terhesvitamintól a szorulás. Szorulás ellen lehet pl. activiát enni, vagy emésztést könnyítőt venni. (pl. laevolac)

2012. okt. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

SZia!

Én a Hipp Natal terhesvitamint szedtem, illetve ittam. Ez egy gyümölcs koncentrátum, olyan mint a gyümölcslé. Megvan benne minden fontos vitamin ami kell nektek. Ez engem egyáltalán nem fogott meg, sőt még jót is tett az emésztésemnek. :) A vas is jól felszívódik belőle, nekem jó volt a vérképem végig. Rossmannban, dm-ben lehet kapni, szerintem próbáld meg, mert az elején a folsav miatt minden nap kéne a vitamin, később pedig a vas miatt jó ha szeded, főleg ha vérszegény voltál.

2012. okt. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs az offért. Látod kedves tymybaba19, csak jönnek elő a bajok!
2012. okt. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bajok mindig voltak-vannak és lesznek is sajnos :( Én mindig is ,,bedugultam,, a vastól(bocsánat a kifejezésért),szóval annyira azért nem lepett meg.
2012. okt. 11. 13:22
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves 3as válaszoló,megfogom próbálni azt a terméket amit írtál,veszíteni nem veszítek vele semmit!!
2012. okt. 11. 13:23
 7/7 A kérdező kommentje:
Már meg is vettem a Hipp Natalt..remélem nekem is jó lesz :))
2012. okt. 11. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!