Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Párotok mennyit...

Kismamik! Párotok mennyit segít nektek a terhességetek alatt? Miben számíthattok rá?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 21:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Bár én még csak a 9. hétben vagyok, és igazából nincs semmi panaszom, de pihenni nagyon jól esik, és sokat is alszom, így a párom most egész hétvégén főzött, segített a takarításban, és még el is mosogatott :))

Esténként is szokott vacsit csinálni, és mindig kiszolgál:)

Szóval asszem szerencsés vagyok :)

2010. júl. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
annyit mint előtte, vagyis szinte semmit, éjjel-nappal dolgozik. viszont este szokott nekem is vacsit csinálni, ha én már nem bírtam. az utolsó 2 hétben levágta a lábkörmömet és felporszívózott helyettem. ha vásároltam, ő cipelt be mindent a kocsiból. éééés életében először vett nekem névnapomra egy malomkeréknyi virágcsokrot!
2010. júl. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én veszélyeztetett voltam, mindent megcsinált, amit kértem tőle. Bár nem is tudtam volna, volt hogy csak wc-re mehettem ki (persze fürdeni meg enni is). Szinte semmit sem emelhettem.
2010. júl. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én szerencsésnek mondhatom magam. Veszélyeztetett terhes vagyok, így szinte semmit nem csinálhatok. 13.hétig feküdtem és mindent megcsinált helyettem. Kivéve a főzést, azt a szülők oldották meg. Azóta is rengeteget segít: takarít, segít a főzés előkészületeiben, bevásárol... Előtte is segített, de közel sem ennyit. Most inkább egy kicsit túlzásba is viszi az aggódát:-)

24h km

2010. júl. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én a másodikat várom, van egy 16 hós kicsi is. Szerencsére sokat van itthon, így a következőket segíti:

autóba ő emeli be és ki a gyerkőcöt, lépcsőn ő viszi fel, játszótérre mindig jön és olyankor ő rohangál utána, ő emeli fel a mászókákra, csúszdákra, stb.

Otthon: a házimunkát én csinálom, de pl. ő csinálja a fürdetést, hogy ne kelljen a kádnál görnyedni és ő emeli ki a kádból. Reggelenkánt ő emeli ki az ágyból és este ő hajol be betenni, délutáni szundi után - ha otthon van - ő megy be érte kivenni. Szóval inkább az emelgetésekben segít, de másban egyelőre nem is érzem még szükséget a segítségre. A házimunka még megy. 23. hétben vagyok.

2010. júl. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Semmit.
2010. júl. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Sajnos szinte semmit! :-(
2010. júl. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos csatlakozom az előttem szólokhoz, hogy szinte semmit.:( Mivel nálunk is hétközbe este 7 8 mire hazaér, csak hétvégén van itthon, de akkor sem erőlteti meg magát...magátol! Ha vmit cipelni kell mondjuk szó nélkül átveszi, és ő hozza, de ha itthon kell vmit segiteni (házimunka) akkor rá kell szólni, hogy vedd már magad észre hogy délután 4 és még nem sokat ültem...!

Nem vigasz de sajna ők ilyenek:(!


Én inkább azon vagyok kiakadva hogy nem fogja fel hogy apa lesz!! Nem csinál semmit, nem érdekli hogy a ház ugy néz ki ahogy...nem érdekli hogy a babónak még szinte semmi nincs meg, és 3 hónap mulva már babázunk...!! Engem ez keserit el:(!!


De amugy kellemes és nyugodt babavárást:)

Üdv 26 hetes pocis

2010. júl. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
9 hetes vagyok, jó hányingeres, és alacsony vérnyomásos, szóval nagyon sokat alszom, pihenek. A férjem mos, főz takarít, ha vmit megkívánok, rohan a tescoba. Bár ő akkor is ilyen volt, mikor nem voltam terhes. Ritka férfiban. Le a kalappal, hatalmas segítség ez egy nőnek.
2010. júl. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Sajnálom akiknek a párjuk nem tud,vagy nem akar segíteni,legalább ezekben a hónapokban mikor mindent nehezebb csinálni.

Valószínű változni fog ez ahelyzet,kialakul magától mikor a baba megszületik,hiszen lehet csak akkor fogja fel,hogy apa lesz.

Én is a ritka szerencsés emberek közé tartozom:)

Csak főznöm kell,de ha nem bonyolult az étel,akkor ő is megcsinálja,emelni én sem emelhetek,vásárolok,és ebben is segít,gyerekekkel elfoglalja magát,és ő csinál szinte mindent--mikor nem dolgozik.

Minden délután alszom,és csend,nyugalom vesz körül,ondoskodik,hogy ne legyen hangzavar:)

Már most bejelentett,hogy szívesen megfürdeti a kislányunkat,ha hazahoztuk a kórházból:)

Még csak 22 hetes vagyok,de iszonyat sokat sokat beszél akicsihez a pocimban:)

Mondjuk én őt alapból úgy ismertem meg,hogy nagyon gyerekcentrikus--néha ő is egy nagy gyerek:)

Félt,óv minket,mint ahogy én is őt,hiszen egymásra vagyunk utalva.

2010. júl. 12. 08:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!