Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek hogy BB Évi...

Mi a véleményetek hogy BB Évi ismét terhes?

Figyelt kérdés

A Story Online oldalán egy vele készült riport, most néztem meg, és hát teljesen elhűltem.Már hét hónapos terhes, és sorra szívta a cigit, és a világáról nem tud, azt sem tudja ki a gyerek apja, meg az a ház amiben lakik.

Én alapvetően nagyon sajnálom, mert ugye nem ilyen volt, és rossz nézni hogy mi lett belőle, hova juthat egy ember.

Meg szegény baba ott a pociban.Olyan érdekes az élet, és egyben kegyetlen.Sokan annyit küzdünk egy babáért,(én is 4 éve, megtűzdelve két vetéléssel), az "ilyenek" meg csak úgy hipp-hopp szülnek gyerekeket.Mi meg itt izgulunk pár milis eltéréseken, meg minden apróságon.

Nem értem én ezt.

36 hetes km.


2009. aug. 6. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Elég gáz. Jól kisiklott annak a nőnek az élete. Minek az ilyennek gyerek?
2009. aug. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


Egyetértek veled! A gólya is odapottyant, ahova nem kéne, SAJNOS!


Én is végigaggódtam a 9 hónapot, hogy minden rendben legyen, ebből meg csak potyognak a gyerekek. Én az orvos helyében elkötném,hogy ne tehessen tönkre több gyereket!

2009. aug. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%

Ne ítélkezz, örülj, hogy sínen van az életed!

egy nő, akiből szintén potyognak a gyerekek

2009. aug. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Én nagyon sajnálom szegény leányzót! Hiszem, hogy azért lett ilyen amilyen, mert őt is felkapta anno a média, aztán el lett felejtve. Ha azt nem tudta feldolgozni hogy ismert lett, akkor ezt is nehezen tudhatja, hogy már senkinek nem kell. A barátai vagyis "barátai", akik JB műsorban is voltak, "igazi, őszinte" barátok lehetnek... Ilyenkor pl. hol vannak??? Annyira látszott azokon hogy csak azért mentek el a műsor felvételére is hogy magukat mutogassák, egyáltalán nem Évi miatt. Szeretet hiánya van, látszik! Szerintem mentálisan sincs baja, csak jobbnak látja ha őt annak állítják be... Barátai magára hagyták, nem foglalkoznak vele, bezzeg addig jó volt amíg kitudták szerencsétlen leányzót használni érzelmileg és anyagilag is egyaránt.Mindig valaki megfogja a kezét aztán elengedi. MÉg egy épp eszű ember se tudná felfogni ezeket a dolgokat. Látom nagyon sok a segíteni vágyó ember... Legalább a storyonline most kicsit "felkarolta", bár szegény most azt se tudja szerintem hogy bő 5-6 év után mi ez az érdeklődés megint... Remélem szegény egyszer rendbe jön, és tényleg jön valaki aki nem a hírnévért akart mellé állni...
2009. aug. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én is sajnálom egyébként, még meg is könnyeztem szegényt, nem ítélkezésne szántam, de sajnos az is igaz hogy nem jó helyre megy szegény csöppség.

Nagyon álszent a világ, meg az emberek ez tény.Ő pedig áldozata lett ezeknek.Nem is lehet elítélni, hisz most olyan állapotban van mint egy kisgyerek, nem tud önállóan dönteni, segítséget meg nem kap.

Remélem a baba jó helyre kerül majd ha megszületik.

2009. aug. 6. 12:00
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
undorító. teljesen elhagyja magát.. még ilyet, meg a cigi , .. szegény gyerek
2009. aug. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

A 11:51 -es válaszolóval teljesen egyet értek!

Amúgy meg sok kismama van, nem ő az egyetlen aki sajnos cigizik...

2009. aug. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39%

Na azért nem kell annyira sajnálni "szegényt", nálam akkor vágta el magát, amikor a képernyőn szexelt. Arra ki kényszerítette? Én is dohányoztam terhesség előtt, de kibírom, hogy nem gyújtok rá, pedig én előtte 10 évig cigiztem.

Ennyi erővel mindenkinek van problémája, amennyi neki van. Akkor mindenki legyen alkoholista, akit a kocsmából visznek el a rendőrök (nő létére?)és mérgezze nikotinnal a csöppséget a szíve alatt, mert annyira önző?

A többi ember problémájával nem foglalkozik a sajtó, akik mindent megtennének egy babáért, de nem jön össze nekik, vagy pl. nem egészségesek.

Én csak a babát sajnálom, meg azokat a nőket, akik évek óta próbálkoznak teherbeeséssel, egészségesen élnek, hátha sikerül, és ezt kell látniuk, hogy neki már másodjára is sikerül, amikor nem is akarja, nem is vigyáz rá, sőt nem is érdemli meg. Azokról a nőkről miért nem ír az újság?

2009. aug. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!