Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lenne, ha ismét terhes...

Mi lenne, ha ismét terhes lennék? Összetett kérdés!

Figyelt kérdés

Öt hós a kislányom, és pár napja olyan terhesen érzem magam. Két hete megcsappant a tejem, de még van, Azaliát szedek, de az első baba is gyógyszer mellett jött össze. Megszakítást is alkalmazunk a bogyó mellett, de volt egy hoppá...

Két napja folyton zabálok, most is azon pörög az agyam, mit tudok még enni.

Császármetszésem volt, problémamentes gyógyulással.

Mennyit kéne kórházban feküdnöm, ha terhes vagyok és megtartom?

Nagyon jár az agyam....


2011. febr. 23. 23:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Elöszőr is tesztelj,már csak azért is,mert ha terhes vagy,nem jó ha szeded tovább az azáliát.

Utána meg az eredmény függvényében rá érsz gondolkodni.

Nekem kis korkülönbségesek a gyermekeim,1 év sincs köztük,de én mindkettőt természetesen szültem,így nem tudok válaszolni a kérdésedre. Nekem semennyit nem kellett bent feküdnöm a kórházba.

2011. febr. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatom nincs, de a barátnőm császárral szült, és 3 hónapra rá ismét terhes lett. Egy percet sem kellett kórházban feküdnie, és természetes úton 39+4-re szülte meg a második kisfiát. Én is császárral szültem a második babámat, és amikor megkérdeztem a dokimat, hogy meddig kell várni a következő babával, azt mondta, hogy szépen gyógyuló seb esetén 3 hónap is elegendő. Szerintem nem törvényszerű, hogy kórházba kell menned és bent feküdnöd!
2011. febr. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!