Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen márkájú babakocsit...

Milyen márkájú babakocsit választottatok és mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2012. okt. 12. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Kunert Vip (Lengyel) sz@r babakocsit vettünk!

Azon kívül, hogy a lányunk istenieket aludt benne, szívből gyűlöltem.

Sajnálom, hogy anno itt "rátudtak" beszélni, hogy ezt válasszuk.

Naiv voltam és a férjem pedig rám bízta 100%-ban a döntést, pedig cseppet sem kellett volna.


Biztos valakinek álom babakocsi, de én örültem, hogy megszabadultam tőle.


Hordozóval együtt 50-55 ezer környékén volt. Ezért a pénzért már minőségit kaptam volna!

2012. okt. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi most éppen az Abc design 3tec és az Espiro vector között vívódunk a 3 tec jobban tetszik viszont az espiro sokkal könnyebb és ez nekünk fontos szempont mert sajnos nincs lift a lépcsőházban. Pierre cardint is nézegettük de végül ez a kettő maradt ami közül nem tudunk választani
2012. okt. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mi az espiro vector air babakocsit választottuk. Egyik fő szempont nálunk is a könnyű kezelhetőség, mivel mi is az emeleten lakunk. Még nem használtuk, mert november végére várjuk a babánkat,de bízom benne, hogy jól döntöttünk.
2012. okt. 12. 15:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem ABC Design babakocsim van, de nem ez a fajta,hanem Pramy Luxe. Nagyon meg vagyok elégedve a minőségével,nagyon strapabíró járgány. Anyagból van. A márkát jó szívvel ajánlom! A mi fajtánkat nem ajánlanám Nektek ha városban éltek és hozni vinni kell, mert nagyon széles a nyomtáva, és nehéz is. Ezt csak azért írom, hogy ha szempont a mozgathatóság, a nyomtáv szerintem lényegesebb mint a súly, mert egy széles babakocsival nem tudsz bemenni a boltokba, míg ha nehéz, akkor is csak egyszer-egyszer emeled meg.

Remélem a "más szemponttal" tudtam segíteni!

2012. okt. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 KicsiSzív 2 ***** válasza:
Espiro vector prot már megvettük és csak jót tudok mondani róla! Igaz a Baba még csak decemberben érkezik..könnyű összecssukni,könnyű a váz,jól gurul-kanyarodik,kétfelöl lehet felrakni a sportrészt..szóval nekünk eddig bejött!Igaz az ára húzós.
2012. okt. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi is az espiro vectort választottuk,igaz a babmajd nov. közepén érkezik.Nekem így nagyon megnyerő volt, könnyű, nem foglal nagy helyet és praktikus.Remélem a babánk is szereti majd.
2012. okt. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!